Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Korsan Taksi İşinin Artıları Eksileri Nedir?

Karabukspor78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,454
1,063
113
Taksicilk yapacagına arabanı krala aga

bizim burda rent a car cılar beni tanıyo kiralam istersen 150 ₺ sana veririm diyo hiç bi günde boş durmaz diyo ama kilometrem artacagı için kabul etmedim

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
İstanbul'da zor eskisi gibi değil ama sezonluk bodrum İzmir 3 ayda kazandığını kalan 9 ayda yersin bizzat kendim yaptım pandemiyi bekle gelecek sene gir yardımcı olurum bodrum

Renktaş selamlar;
Öneri ve tavsiyen için teşekkür ederim.
Seni daha sonra Dm den bu konu hakkında rahatsız edeceğim.

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Taksicilk yapacagına arabanı krala aga

bizim burda rent a car cılar beni tanıyo kiralam istersen 150 ₺ sana veririm diyo hiç bi günde boş durmaz diyo ama kilometrem artacagı için kabul etmedim
Yok dostum araç benim değil arkadaş finans yaparak araba alıyor ben çalışacağım,masrafları düştükten sonra ortak kazanç olacak.Teşekkürler öneri fikir için

Karabukspor78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,454
1,063
113
Yok dostum araç benim değil arkadaş finans yaparak araba alıyor ben çalışacağım,masrafları düştükten sonra ortak kazanç olacak.Teşekkürler öneri fikir için
Hee pardon orayı atlamısım o zaman size hayırlı işler başlayın başlayın istn. bi ton var korsan :) sanki onlar hergün dayak mı yiyormuş ? :)