Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Kotucocuk / Gece Kuponu

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Dost bak nasipte ne varsa o olur. Aşıyı kafan da çok kurma yazık 24 yaşında gencecik adamsın ailene de sana da Allah sağlık versin illa aşı aşı diyerek odaklanmayın. Nasibin önüne geçemezsiniz. Ben babamı kanserden kaybettim. Herkesin bi sınavı var olumlu düşün ve dua et sadece her şey için.
başın saolsun hocam üzüldüm:( haklısın bende 31 inde yolcuyum salı günü olcaz aşımızı bakalım. sende ol ihmal etme

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Knka bizim suyumuz temizdir hem yüzülür hem içilir
Bilmiyorum muhtrmelen forum beni tanımaz. Bir kaç roll girdim 3 yıl boyunca onda da aynı numaralar döndü bi bok alamamıştım. sonra kimin ne olduğunu ölçtüm biçtim çoğu şeylerden uzak durdum. Ne rol açarım ne girerim ne de çekiliş yaparım. Canımın istediğine veririm yardım ederim o ayrı burda sevdiğim 3-5 kişi var onlar olmasa.. ne ödül ne çekiliş yıllardır çıkmıyorum. Amaç zaten eğlenmek dostluk ve huzur. Bu sözleri sana yazmadım geneldi. Yeter ki düşme düşersen biz kaldırırız yada beraber düşeriz.

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113
Bilmiyorum muhtrmelen forum beni tanımaz. Bir kaç roll girdim 3 yıl boyunca onda da aynı numaralar döndü bi bok alamamıştım. sonra kimin ne olduğunu ölçtüm biçtim çoğu şeylerden uzak durdum. Ne rol açarım ne girerim ne de çekiliş yaparım. Canımın istediğine veririm yardım ederim o ayrı burda sevdiğim 3-5 kişi var onlar olmasa.. ne ödül ne çekiliş yıllardır çıkmıyorum. Amaç zaten eğlenmek dostluk ve huzur. Bu sözleri sana yazmadım geneldi. Yeter ki düşme düşersen biz kaldırırız yada beraber düşeriz.
Tatlım ben naptım gece gece anlamıs degilim 😀

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Dost bak nasipte ne varsa o olur. Aşıyı kafan da çok kurma yazık 24 yaşında gencecik adamsın ailene de sana da Allah sağlık versin illa aşı aşı diyerek odaklanmayın. Nasibin önüne geçemezsiniz. Ben babamı kanserden kaybettim. Herkesin bi sınavı var olumlu düşün ve dua et sadece her şey için.
Allah rahmet eylesin Dostum mekanı cennet olsun Allah sanada sabırlar versin

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Allah rahmet eylesin Dostum mekanı cennet olsun Allah sanada sabırlar versin
Öyle dostum. Geçen biri babanı s.krm demişti sen ordaydın. İnsanlar kötü dost kötü bana istediğini söyle ama insanın haystındaki en değerli şeye toprağın altında da olsa yapma bayramlarda değil hafta da 1 kez gidiyorum mezarına öyle bi sevgi benimki

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Öyle dostum. Geçen biri babanı s.krm demişti sen ordaydın. İnsanlar kötü dost kötü bana istediğini söyle ama insanın haystındaki en değerli şeye toprağın altında da olsa yapma bayramlarda değil hafta da 1 kez gidiyorum mezarına öyle bi sevgi benimki
Ahh ahh forumda maalesef klavye delikanlısı çok maalesef düşünecek beyinleri olmadığı için anneye babaya küfür edecek kadar acizler Allah kimseye böyle amaçsız beyinsiz yaratmasin

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Ben zaten ölcem oğlum dediği günü hiçbir zaman unutmadım unutmsyacağım. @tahtalikoy o yüzden sevdiklerinle hep sımsıkı ol

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Ben zaten ölcem oğlum dediği günü hiçbir zaman unutmadım unutmsyacağım. @tahtalikoy o yüzden sevdiklerinle hep sımsıkı ol
ölümden başkası yalan hocam yarınımızın garantisi yok. en çokta üzüldüğüm ömrümüzü bu kumar illetine feda ettik elde var sıfır. sevdiklerimizle adam akıllı bi anımız yok kumarbaz olcaz paraya para demicez diyoduk kumarbaz olduk ama dışarı çıksak yemek yicek paramız yok:d yaşadıklarımız ziyan üzüntü pişmanlık şanssızlık. bu bataklığa saplandık artık çıkılmaz allah sonumuzu hayretsin