Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kpss Girecek Dostlarım Var Mı

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Pazar günü malum KPSS var ? Atamaların durdurulmasından sonra pes eden çalışmayan yada devam eden veya pazar günü kpss girecek dostlarım varmı grupta?
Önerilerde bulunabilirim nacizane son günler için

muhtar62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
388
66
28
1 eylülde ki oturum icin son başvuru bugun mu ben mi yanlış gördüm

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
852
318
63
Pqzar günü girecem ama şuan basım dönecek gibi oluyor umarım sınava kadar geçer. Vergito hapı kullanıyorum. Sınavda sağlıklı girmek çok önemli

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Hiçbir şey bilmiyorum ama çok şey biliyorum.
Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Çiftli seneler zorlu oluyor

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,562
14,931
113
Genel yetenek / kültür, eğitim bilimleri ve alan sınavlarını geçip sonra da mülakatı geçmesine rağmen ataması iptal edilen biri olarak söylüyorum çok takmayın kafanıza, malum şahıs ve hükümeti degismedikce ülkedeki hiçbir alanda şaibesiz bir iş olmayacak

chandlerbinggg

Üye
Yeni Üye
29
8
3
bağımlısı olduk aw sınavının. buralarda bi kel daha olacak sınava hazırlanan sene boyu çalıştı kazanır umarım

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
bağımlısı olduk aw sınavının. buralarda bi kel daha olacak sınava hazırlanan sene boyu çalıştı kazanır umarım
Ben içinden geçtim Matematik öğretmeniyim matematik 25 net türkçe 25 net cografya ort 10 net vatandaşlık güncel ort 10 net tarih çok kötü tarih 10 net yapıyorum 80 şuan için iyi ama kötü yanı egitim bilimleri kadar zor bir şey bilmiyorum:( cok düşük netlerim ezberim 0

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
Ben giriyorum pazar lisans KPSS 🙃 Çalışmadım çok en az 70 75 alırım alan ve şehir kısıtlamam yok bu puanlarla lisansta illaki atanılır en kötü uzak yerler olur gene olur

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
70 75 e nereye atanıyorsun ? saka mı
Sen şaka mısın 64le atanan tanıdığım var sen nereye atanmayı düşünüyorsun ona bağlı? Öğretmensen ayrı, bunun polisi var memuru var gümrüğü var gardiyanı var pttsi var bir

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,292
3,925
113
Ben giriyorum pazar lisans KPSS 🙃 Çalışmadım çok en az 70 75 alırım alan ve şehir kısıtlamam yok bu puanlarla lisansta illaki atanılır en kötü uzak yerler olur gene olur
75 spin mi veriyor? Çok az yav bet değeri ne kadar?