Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

KPSS İptal Edildi.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
yok değiller ki zaten rahmetli bir siyasetçi Türk olduğunu bırak müslüman değil yahudi olduğunu iddaa ediyordu yayınlar silinmese atardım buraya
bunu söyleyen bir tek o rahmetli yazıcıoğlu değil ki, erbakan da söylüyordu... Günümüzde de söyleyen aktif birçok siyasetçi var...

Baikal1

✌️
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,601
4,973
113
yok değiller ki zaten rahmetli bir siyasetçi Türk olduğunu bırak müslüman değil yahudi olduğunu iddaa ediyordu yayınlar silinmese atardım buraya
Dünyanın 4/3 ünü abd yönetiyor
Ses çıkaran varmı yiyorsa çıkarsın bakem

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeye yemesine izin verdiğiniz için akp ve akp ye oy veren ne kadar insan varsa ne bu dünyada ne öteki dünyada 2 ellerim yakalarında.. Bir çocuk bakkala gidiyor 1 tl ile sakız bile alamadan geri dönüyor. Desteklemeye oy vermeye devam edin.... siz o tayyibe

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
5 yıl önce uzungöle gitmiştim Trabzona gidin bakın türkçeden çok arapça yazıyor herşey araplar basmış trabzonu halen 1. parti çıkartıyorlar yazıklar olsun bunlara oy verenlere

Baikal1

✌️
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,601
4,973
113
Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeye yemesine izin verdiğiniz için akp ve akp ye oy veren ne kadar insan varsa ne bu dünyada ne öteki dünyada 2 ellerim yakalarında.. Bir çocuk bakkala gidiyor 1 tl ile sakız bile alamadan geri dönüyor. Desteklemeye oy vermeye devam edin.... siz o tayyibe
Ali Babacan aday olursa oyumu veririm gerisine degil oy peçeteye atırdıgım spermimi bile vermem

criticdamage01

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Ümit özdağı sevmem ama şuan o gelirse eğer adamsa araplar başta olmak üzere ne kadar mülteci varsa hepsini şutlar.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
At gözlüğünün olmadığı insanları görmek beni mutlu ediyor. Dedim ya neler neler satıldı peşkeş çekildi.
vallaha dostum benim vicdanım rahat ben bu zamana kadar kullandığım oyların bir tanesi bile şu ak heriflere gitmedi ama hep kazandılar bende hakkımı helal etmiyorum yıllardır işsiziz pahalılık bir yandan almış başını gidiyor daha neler nelerde neyse

criticdamage01

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Ali Babacan aday olursa oyumu veririm gerisine degil oy peçeteye atırdıgım spermimi bile vermem
Ne ali babacanı kardeşim. Ahmet davutoğlu ali babacan hepsi tayibin artıkları kuklaları... Onlara oy vermek zaten tayyibe oy vermektir hepsi artık düne kadar b...kunu yiyorlardı tayyibin fetö dağılınca ne oldu?? Posta koydular güya hepsi oyun bir düzen... Araştır bakalım ahmet davutoğlu ve Ali babacanı. Hangi cemaatten gelmişler oralara kimin sayesinde? 1 tek adam var Mansur yavaş aday olursa veririm gözü kapalı aksi takdirde Ümit özdağ.

Baikal1

✌️
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,601
4,973
113
Ne ali babacanı kardeşim. Ahmet davutoğlu ali babacan hepsi tayibin artıkları kuklaları... Onlara oy vermek zaten tayyibe oy vermektir hepsi artık düne kadar b...kunu yiyorlardı tayyibin fetö dağılınca ne oldu?? Posta koydular güya hepsi oyun bir düzen... Araştır bakalım ahmet davutoğlu ve Ali babacanı. Hangi cemaatten gelmişler oralara kimin sayesinde? 1 tek adam var Mansur yavaş aday olursa veririm gözü kapalı aksi takdirde Ümit özdağ.
Kimseye vermem reis bu ülkeye bir kurtarıcı lazım o kurtarıcı Allahın izniyle mehdi a.s olacak yakındır gelmekte olan ey ümmettt ✌✌

criticdamage01

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Erbakan hocanın yaptıklarını ve karakterini bir kenara koyarak konuşuyorum. Türkiye cumhuriyetine Mustafa kemal paşa dan sonra gelmiş en zeki en bilgili bilge kişi oydu çok saygı duyarım bilgisine. İktidarda yaptığı yada partisi beni ilgilendirmez. Ama oda hatalar yaptı ve harcadı dış güç vs...

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Erbakan hocanın yaptıklarını ve karakterini bir kenara koyarak konuşuyorum. Türkiye cumhuriyetine Mustafa kemal paşa dan sonra gelmiş en zeki en bilgili bilge kişi oydu çok saygı duyarım bilgisine. İktidarda yaptığı yada partisi beni ilgilendirmez. Ama oda hatalar yaptı ve harcadı dış güç vs...
Bencede Erbakan geçerli bi insanmış savunma sanayinin çoğunda onun emeği var akp de onun ekmeğini yiyo

criticdamage01

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
baştakilerden bin kat daha iyidir. bu zihniyetle hiç bir yere gelemeyiz.
Koyu bir atatürkçü olarak söylüyorum şuan ki chp ne atatürkü savunuyor ne türklüğü hdp imralıdaki o bebek katili ile iş birliği yapıyor. Ne akp ne chp hiç biri 5 para etmez kanı bozuklarla dolu

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Koyu bir atatürkçü olarak söylüyorum şuan ki chp ne atatürkü savunuyor ne türklüğü hdp imralıdaki o bebek katili ile iş birliği yapıyor. Ne akp ne chp hiç biri 5 para etmez kanı bozuklarla dolu
Bende Atatürkçüyüm kardeşim ama mecburuz bunlardan kurtulmak için her yola girerim yeter artık sıçtılar 20 yılı aşkındır ülkenin içine ettiler heryer suriyrli arap afgan kaynıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...