Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kralbet 30 TL Deneme Bonusu

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,419
3,982
113
Sırf adı yüzünden bu siteye yaklaşmam.(Kral,padişah,vezir,vali,kaymakam,muhtarbet vs vs...)

iddaa724

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
31
18
Şans ya kendi paramla oynasam böyle seri kazanmam ama bakiye 1000 TL yi geçti . Gerçi paramız yok olsaydı sizce bunlara riske girip parayı yatiralimi sağa sola borç sorardim

iddaa724

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
31
18
Screenshot_2021-06-25-21-55-04-224_com.android.chrome.jpgSansa bak 30 TL bonus 3000 TL oldu ve bekleyen 2300 kusur bence kazanır o kupondanvar m fantaziye kaçtım her kupon tutuyor . Şimdi kalkar 100 TL yatiririz oda elden giderse üzülürüm . Yani borç bulup yatırıp çekeyim diyorum ama güvenemiyorum

isooclk

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
53
11
8
Ben kazandımda ne oluyor hem para yok hadi buldum diyelim yatırmaya çekiniyorum
kardeşim bu kadar yaptıysan parayı hiç heba etme poker lobisine girmek yasak diyolar ama poker lobisinde parayı gösteriyorsa eğer altyapısı aynı olan başka site bul oraya yatırım yap pokerden kendine aktar ama farklı ip lerden yap. betist tipo falan benzer duruyor buna ama aynı odaya girebilir misin bilmiyorum

iddaa724

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
31
18
kardeşim bu kadar yaptıysan parayı hiç heba etme poker lobisine girmek yasak diyolar ama poker lobisinde parayı gösteriyorsa eğer altyapısı aynı olan başka site bul oraya yatırım yap pokerden kendine aktar ama farklı ip lerden yap. betist tipo falan benzer duruyor buna ama aynı odaya girebilir misin bilmiyorum
Hiç anlamamam o tür işlerden ha ben yaparım dersen gel hepsini sana kaybedeyim yarı yarıya boluselim :)