Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Çekmek İstiyorum

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,294
1,612
113
En kolay kredi veren yer enparadır... Ayrıca Kredi kartına basvur hemen onaylarlar ama dikkat etmen gereken bi husus var belge imzalatmak için kapına geliyorlar

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
beyler selam 5-15k civarında bir kredi çekmek istiyorum garanti vermedi kolay kredi verebilecek hangi bankalar var he en kolay nasıl çekerim
Garanti vermiyor ise diğer bankalar nasıl kredi verecek ki. Garanti önüne gelene kredi veriyor kredi puanına bak düşükse hiç deneme bence

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
747
353
63
Başvuru yapmak kredi puanını düşürmez o eskidendi bu uygulama kalktı kendimde bankacı olduğum için söylüyorum. Eğer bir banka vermediyse diğer bankalar vermez.

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
747
353
63
Bir banka verdiyse diğeri de vermez söylememin nedeni de faizlerin yükselmesiyle tüm bankalar aynı çizgide hareket ediyor artık kredi almak çok zorlaştı alsnda faizi aşırı yüksek hiç gerek yok

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Başvuru yapmak kredi puanını düşürmez o eskidendi bu uygulama kalktı kendimde bankacı olduğum için söylüyorum. Eğer bir banka vermediyse diğer bankalar vermez.
Başvuru yapmak da findeks notunu düşürür kredin olumlu olup kullansanda kullanmasanda findeks notu düşürür sen nerde bankacisin Uganda felan mı

goodnesslion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
615
268
63
beyler selam 5-15k civarında bir kredi çekmek istiyorum garanti vermedi kolay kredi verebilecek hangi bankalar var he en kolay nasıl çekerim
Knka bursaliym burda iş bamkasonin bı şubesi var kırmızı çizgi bile yesen o şube veriyor borç kapatma kredisi fln brzdn gircm bana da finans vermedi

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,102
429
83
Knka bursaliym burda iş bamkasonin bı şubesi var kırmızı çizgi bile yesen o şube veriyor borç kapatma kredisi fln brzdn gircm bana da finans vermedi
dediğin şeyin imkanı yok kanka borç kapatma kredisi farklı bir şey tüm banka borçlarını bir banka satın alıyor o olabilir ama diğer türlü her hangi bir şube insiyatif alıp kırmızı çizgiye kredi vermez banka kartı verirse dua et :D

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Söylemekle iyilik mi kötülük mü ederim bilmiyorum ama aktifbank kolay kredi verir digerlerine göre faizi yüksek olduğu için birde hesabın olmayan bankalara mobil şubeden üye olursan verebilir ama garanti vermediyse diğerlerinin vereceğini pek sanmıyorum

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
747
353
63
Başvuru yapmak da findeks notunu düşürür kredin olumlu olup kullansanda kullanmasanda findeks notu düşürür sen nerde bankacisin Uganda felan mı
Findeks resmi sitesinde bile etkilemediği açıkça yazıyor Uganda da yaşayanın kim olduğu belli bilip bilmeden taş atma bir daha insanlara sonra döner dolaşır seni bulur attığın taş bilmedigim bir konu olsa zaten yorum yapmam sana da aynısını tavsiye ederim

Ekli dosyalar

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
747
353
63
Kredi kullanmak kredi notunu düşürür evet buna bende katılıyorum ama başvuru d
Kredi onaylanması krediyi kullanmak kredini notunu düşürür buna da bende hemfikirim zaten ama başvuru olayında kesinlikle yanildigini umarım anlamışsındır size iyi forumlar beyler