Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Hakkında Bilgi

dalmat11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
132
43
sa beyler bir sorum var bu konu uzak değilken burada sorayım kullandığım bazı yöntemlerin aylık limiti dolduğu için havale çekim veriyorum bazı zamanlarda bugun iş bankasında hesaplarım kapatıldı amaç dışı kullanıldığı için güvenlik konusunda en uygun bankalar hangileri bilen konuya vakıf biri var mı ?

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,378
113
Geçen elimde tel vardı fareden takılıyorum bu anda mobil bankacılık mesajı geldi isbank 22bin tl kullanıma hazır esnek hesab kullanabilirsiniz mesajı geldi dünyalar benim oldu zor durumdaydim anlık tıkladım ne desinler kampanya süresi dolmuştur alayına sövdüm

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
sa beyler bir sorum var bu konu uzak değilken burada sorayım kullandığım bazı yöntemlerin aylık limiti dolduğu için havale çekim veriyorum bazı zamanlarda bugun iş bankasında hesaplarım kapatıldı amaç dışı kullanıldığı için güvenlik konusunda en uygun bankalar hangileri bilen konuya vakıf biri var mı ?
A.slm.
Ben yillardir garanti bankasini kullaniyorum bu isler icin. Ayda en az 50 kere payfixe girdi cikti yapiyorum. Havale cok nadir kullaniyorum. Daha sıkıntı yasamadim.

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,191
6,874
113
Dostlar merhaba.

Bu ay bir hayli sıkışmış durumdayım. Esnek hesaplar ve kredi kartlarıma borcum var. Ödeme gücüm henüz yok. İhtiyaç kredilerine bakayım dedim. 20-25 bin tl gibi bir rakam çekecektim ama hiç bir banka olumlu sonuç vermiyor.

Mobil bankacılıkta çıkan anında ihtiyaç kredisi cart curt hiçbirisi vermiyor. Garanti bankasını denediğimde de e haciz kaydınız bulunduğu için kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandı diyor.

1 nisana kadar olan kredi kartlarımın en az asgarilerini yatırdım. Ama bu ay hiçbirisini yatıracak gücüm yok. Bu e haciz nedir ? GİB'den bakıncada bi tebligat falan yok.

Birde 20-25 bin tl gibi ihtiyaç kredisi çekmem gerekiyor. Nası yapabilirim 4 bankadan denedim vermiyor.
Dost benim de garantiye borcum yok ama e haciz muhabbeti bende de var daha önce avukatlık olmuştum ama tek seferde kapatmıştım 4 5 sene oldu bu e haciz işlemi yazısını nasil sildiriyoruz

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,191
6,874
113
%0,00000001 bile alma ihtimalin yok alırsın diyen yalan atar.e haciz daha önce icra borcun varsa odense bile dosya parası vs dosya odemen gerek icra dairesinden ogrenebilrsin.yada garanti bankasina gidersen dosya numaranisi verirler avukatla gorusursun
Ben avukatı aramıştım icra dairesine git falan diyordu anlamadım pek

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,134
8,803
113
Şuan nakit avanslar ve krediler musluklar kapalı kolay kolay vermiyorlar artık dost

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
3,982
113
%0,00000001 bile alma ihtimalin yok alırsın diyen yalan atar.e haciz daha önce icra borcun varsa odense bile dosya parası vs dosya odemen gerek icra dairesinden ogrenebilrsin.yada garanti bankasina gidersen dosya numaranisi verirler avukatla gorusursun
10 sene önce ödedigim borç hala e devlette görünüyor.Kac kere mail attım hala aynı.