Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Hakkında

ktyell

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
82
28
Merhaba arkadaşlar herkese hayirli geceler benim bir sorum olcakti.Şuan kredi kartlarimin borcunu odedim ve puanim 1028.Arkadasim benim adima kredi cekcek uygulamalardan kredi basvurusunda bulunduk red geldi bankaya gitsek bana kredi cikma ihtimali mevcut mu ?

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Arkadaşın senin adına kredi neden çekiyor bugün can kardeş dediğin adam ile yarın küsüyorsun bosuna öyle işlere girme

Yusufsato1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
1,058
113
Çok zor bu puana tost. Tefeciye gitmen daha doğru olur

• Haha
Tepkiler: BJK

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Merhaba arkadaşlar herkese hayirli geceler benim bir sorum olcakti.Şuan kredi kartlarimin borcunu odedim ve puanim 1028.Arkadasim benim adima kredi cekcek uygulamalardan kredi basvurusunda bulunduk red geldi bankaya gitsek bana kredi cikma ihtimali mevcut mu ?
Bankalaardda internetten başvuru yapıyor sanmam çıkicagini

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
1028 risk puanına güzel bir kredi çıkar banada cekermisin moruk

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
Baya güvendiğim bir arkadaşım daha önce çok para alisverisim oldu kendisiyle ama ben zaten ona soyledim bana cikmaz bu puanlara kredi felan vermezler diye
1028 kötü bir puan değil benim 728 bana 6 ay önce 80 bin çıktı üstüne 2 yapılandırma yaptık şuan puan 550 hiç bişey çıkmıyor kara listedeyiz

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Nekadar lazımmm

• Şaşırdım
Tepkiler: BJK

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
Arkadaşlar 2 aydır odemeymiyorum 3 kredim 1 kredi kartim var ne zaman yapilandirirlar birde kaç taksit yapilanir bilen varmı

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
117 bin kredi kartı 180 bin toplam 3 kredi borcum var 48 ay yapilanir mi?

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Bankadan kacican bir yakalarsa varyaaa

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
46
28
Kredi danışmanlığı yapıyorum Dm den ulaşın yardımcı olayım hocam.