Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Hk.

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Ya beyler yokmu nakit kredi alcam bi uygulama kimse bişey bilmıyormuya paralazım

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,156
527
113
hadi

Cerroporteno

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
125
62
28
10 bini bütün bankalar verir uygulamayı napıcan hatta mobil uygulama üzerinden üye olursan faizsiz daha fazla veriyor çoğu banka

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,716
9,890
113
Bu aralar çoğu banka geri çeviriyor varsa çalıştığın banka o verir anca maaş bankan vs

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,524
4,903
113
Halbuki bütün bankalarda faizler ebesinin şeyi gibi nasıl vermezler aklım almıyor
Faiz yüksek olduğu icin aldığın maasi göz önünde bulundurarak odemeyecehini tahmin ediyor vermiyor gidip de bankaya 200 bin TL'lik gelir beyanı yaparsan çıkarıp sana 100 bin TL yi zorlamadaj verir

Cerroporteno

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
125
62
28
Faiz yüksek olduğu icin aldığın maasi göz önünde bulundurarak odemeyecehini tahmin ediyor vermiyor gidip de bankaya 200 bin TL'lik gelir beyanı yaparsan çıkarıp sana 100 bin TL yi zorlamadaj verir
Dostum 200k geliri olan adam gidip 100k istemez ki 200k geliri olan 1milyon ister faizleri. Göz önüne alırsak aynı duruma gelmezmk

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,524
4,903
113
Dostum 200k geliri olan adam gidip 100k istemez ki 200k geliri olan 1milyon ister faizleri. Göz önüne alırsak aynı duruma gelmezmk
Ben oyuzden dir diye tahmin ediyorum yoksa şu dönemde bankalarda deli gibi paralar vardır herkes faize koyuyor bol bol nakit vardır rahat çıkarsın diyorsun olmuyor