Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Kartı Kullanıma Açılması

Kript10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,387
616
113
direkt açarlar da belki nakit avansa izin vermezler onu da paparayla vs çözersin zaten

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,508
910
113
90 günü 1 gün geçsin kart iptal bir daha almazsın 5 yıl boyunca

wakaeme

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
375
63
90 günü 1 gün geçsin kart iptal bir daha almazsın 5 yıl boyunca
Son 30 güne girdim diye uyarı maiyetinde eve kagit gönderdiler dost . Bende popo korkusundan hemen asgariyi ödeyip gecikmeden karti cikardim.

Simdi ana borcu da ödeyip kullanima tekrar actiracam

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,057
406
83
Bankaların ebesini opim. Ziraat hesaptaki paraya bloke katmıştı banka tüm borç odenince açılacak demişti ama 2 aydır daha bloke açılacak. Bloke katarken hemen katıyorlar açarken zorla

Asikral27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
83
28
Dostlar merhaba.

3 dönem asgari ödemeyi yapamadigim için kredi kartim kullanima kapanmıştı.

Son asgari borcu ödedim. Ama kartın kullanima acilmasi icin borcun tamamini ödemem lazımmış. Borcun tamamını ödeyince kart hemen açılıyor mu ? Yani borcun tamamini yatirip geri cekicem de.

1-2 gune falan mi açılır yoksa hemen açılır mi ? Tahminime göre hemen açılması lazim. Borcun tamamını bi arkadasimdan alıp ödeyeceğimde geri cekmem gerekiyor sonrasında.
1 gün sonra açılıyor

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,426
7,059
113
Bankaların ebesini opim. Ziraat hesaptaki paraya bloke katmıştı banka tüm borç odenince açılacak demişti ama 2 aydır daha bloke açılacak. Bloke katarken hemen katıyorlar açarken zorla
2019 daki kapanan bir borca adamlar garanti bankası maaş bankama e haciz koymuş ve kalkmadı halen çözümü yokmu ki

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Son 30 güne girdim diye uyarı maiyetinde eve kagit gönderdiler dost . Bende popo korkusundan hemen asgariyi ödeyip gecikmeden karti cikardim.

Acilmaz o kart

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,325
113

30 gün mü gecikti yoksa 60 gün mü eğer 60 gün gecikmisse açılmaya bilir ama 1 ay gecikmisse asgariden biraz fazla ödesende açılır

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,325
113

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,905
1,108
113
Dost garanti bankasi kart limitim 74.000 TL

3 aydir asgarisi 25-30 bin tl civari geldi odeyemedim. En son bi arkadas yardım etti de son asgarinin tamamını ödedim.

Şimdi kartin borcunu tamamen yatirip akabinde nakit avans cekip biraz da kasa uygulamasına atıp ordan cekecemde. Borcun tamamini ödeyince hemen açılıyor yani
Kart açılır ama nakit çekime kapatılmış olabilir, buna dikkat et

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,633
64,381
113
Bozum Yapmak Yasak Beyler.. 🧐