Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Kartı Nakite Çevirmek

kir678

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
736
720
93
Uption,kassa gibi uygulamalar yüzde 3.5 komisyonla bakiye yüklüyo,çekerkende 5 lira kesiyor.Hadi kart değilse Kazandra152 de minipay kredi kartı var normal kredi kartından sıkıntısız bakiye yüklüyor 1 kat çevir çek
Nekadar mesela hocam günlük limit

atabay123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
245
64
28
Portobet yatır bı yarısını diğer yatirisini da yine aynı yöntemi kullanan hullbete yatır bakaratta yada rulete gir caprazla çek parayj kaybeden yerden de kayıp bonusu al ben sürekli böyle yapiyorum daha dün çektim

Zilcenko

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
83
25
18
Portobet yatır bı yarısını diğer yatirisini da yine aynı yöntemi kullanan hullbete yatır bakaratta yada rulete gir caprazla çek parayj kaybeden yerden de kayıp bonusu al ben sürekli böyle yapiyorum daha dün çektim
adamın lımıtı yuksekmıs bu sıtelerde kredı kartı sıkıntı kaldı mı bırsey yapamaz

atabay123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
245
64
28
adamın lımıtı yuksekmıs bu sıtelerde kredı kartı sıkıntı kaldı mı bırsey yapamaz
Sıkıntı falan değil son 1 ayda 20-30 kere yaptım özellikle portobet 0 sıkıntı direk oduyolar Max 15 dk suruyo çekim 3000 e kadar tek seferde yatirabilir günde 5 defa yatirma hakkı var aynı kartla

Zilcenko

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
83
25
18
Sıkıntı falan değil son 1 ayda 20-30 kere yaptım özellikle portobet 0 sıkıntı direk oduyolar Max 15 dk suruyo çekim 3000 e kadar tek seferde yatirabilir günde 5 defa yatirma hakkı var aynı kartla
anladım 3k da az adam lımıtım cok demiş

kir678

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
736
720
93
Papara gibi yatırılan başka yer varmı beyler paparadan 25 çevirdim