Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti

akcakocalı

Chobain
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,137
3,518
113
Kartımda 300-400 lira vardı sabah bir kalktım hepsi çekilmiş yıllık kart ücreti diye internete baktım geri alma olayı oluyormus galiba daha önce basına gelip geri alan varmı işbankası bu arada aydınlatırsanız sevinirim dostlar

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,968
1,059
113
Geri alma olayı dilekçeyle oluyor sanırım ama kart harcama itirazı diye bir olay var bunda olmaz o

Bob0666

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
219
74
28
Ben Vakıfbank call centerda çalışıyordum öyle dilekçe felan yoktu vakıfbankta diğer bankaları bilmiyorum ama işleyiş hemen hemen aynıdır arıyorsun müşteri hizmetlerini kesilen ücreti geri istiyorsun anlık kabul görürse yükleniyor kartına kabul olmazsa kartımı kapatcam diyorsun sana özel kampanya sunuyor hemen atıyorum 12 ay aylık 5000₺ harcama yaparsanız şuan kartınıza 500₺ yüklenecek diyor işine geliyorsa kabul ediyorsun

akcakocalı

Chobain
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,137
3,518
113
İş bankasında işleyiş nasıl acaba bu kartı 2018 den beri kullanıyorum her sene kesiyorlar yeter artık

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,019
8,388
113
En para kullan hiç bir hizmetinde ücret yok

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,516
6,590
113
Kartımda 300-400 lira vardı sabah bir kalktım hepsi çekilmiş yıllık kart ücreti diye internete baktım geri alma olayı oluyormus galiba daha önce basına gelip geri alan varmı işbankası bu arada aydınlatırsanız sevinirim dostlar
bundan önceleri 6-7 sene önceye kadar bankayı arıp benden habersiz aidat kesmişsiniz bu nedir kapatın kredi kartımı müşteriniz olmak istemiyorum dediğinde iade ediyorlardı bunu. ancak artık blöfünü yemiyor bankalar yada şu kadar harcama yap paran iade olur diyorlar. yasal yolla iadesi için zamanında kaymakamlıktan 1 tlye o zamanlar dilekçe alıp yazıyordun 2 hafta içinde iade ediliyordu ama şuan nasıl bi bilgim yok. internette bakındığıma göre şunlar yazıyor ama uğraş gerektiren şeyler gibi.

• Bankaya başvuru yaparak basit bir itiraz dilekçesi ile
  • Tüketici hakem heyetine hesap ekstresi ile başvuru yaparak ve
  • e-Devlet üzerinden Tüketici Hakem Heyeti’ne ve Bankalar Birliği Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvurarak kredi kartı aidat ücretinin kendilerine iadesi için başvuruda bulunabilirler.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
kredi kartı kullanıyorsan durumun iyi demektir ne taktın bu kadar 300 - 400 tl ye

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,589
5,126
113
Karti kapattırmak istiyorum de kart ucreti cok fazla boyle olmiyiii de iade ederler bir seferligine. Onceden oluyordu yani ole