Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kuduz Olur Muyum ?

Desparw

Galatasaray
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,656
1,132
113
Yakında sıcabilirmiyim diye soru sormak için konu açılacak diye korkuyorum

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,110
1,208
113
Beyler bu sacma konu icin soryy ama kafama takldi komsumun kedisi beni isirdi bildgin elimi yedi resmen. Asisi var dedide beni bi popo korkusu sardi. Kuduz muduz bisey olma ihtimali varmi gidim mi doktora bilen bi aydinlatsn rahat rahat bj oynim elim ayagim titriyor :)
forumda maceralar ekşınnn paranormal olaylar hic eksik olmuyor gümbür gümbür 🤣

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Beyler bu sacma konu icin soryy ama kafama takldi komsumun kedisi beni isirdi bildgin elimi yedi resmen. Asisi var dedide beni bi popo korkusu sardi. Kuduz muduz bisey olma ihtimali varmi gidim mi doktora bilen bi aydinlatsn rahat rahat bj oynim elim ayagim titriyor :)
Sana tavsiyem 1 litre benzin al üstüne dök ve kendini yak. Kuduz olmuşsun. Kuduz dan ölürsen çok acı çekersin. Söylediğim yöntem daha iyi. Ya da 20. Kattan atla

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,794
10,396
113
Açılışı ben yaptım adam kuduz dan ölür mölür başımıza aldık belayı
Bu dostumuz gene korkusundan acmis bir tane at organi vardi burayi saglik ocagina ceviren yok kasiniyom yok dalga kalkmiyor yok götüm agriyor sirtim agriyor diyen🤣

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
@Safa1907 en önemlisini söylemedim kardo dişlerinde bi sivrilik olduysa sakın birini ısırma
Kanka bazilari boyle sakadan ziyade ciddi dalga gecmis ama emin ol kuduzun ne oldugunu bilseler sokakta bi kopek bunlari tirmalasa topuklari kiclarina vura vura doktora kosalar . Ben gitmiyom en azndan sadece aklm kaldi bjye odaklanmiyom oyuzden actm konuyu 😀😀 biraz once 17 ye double attm uanlskla jajsjdndndn

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,794
10,396
113
Kanka bazilari boyle sakadan ziyade ciddi dalga gecmis ama emin ol kuduzun ne oldugunu bilseler sokakta bi kopek bunlari tirmalasa topuklari kiclarina vura vura doktora kosalar . Ben gitmiyom en azndan sadece aklm kaldi bjye odaklanmiyom oyuzden actm konuyu 😀😀 biraz once 17 ye double attm uanlskla jajsjdndndn
Kediyide cagirsaydin iliskiniz pekisirdi dostum 🤣