Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Kukobet 50 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selo3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
58
28
Şimdi bu kokoreç bet yatırım yapmamızımı bekliyor

batuhnskrya

BONUS AVCISI
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
285
107
43
Dostlar yanlış biliyorsunuz slotlar ellenmis değil sadece freespinlerde böyle yukarıdaki yıldız sembolunden anlayabilirsiniz yıldız bu sekildeyse odeme birden fazla patlamaz yıldız sade olması gerek etrafında yuvarlak olmaz

Olduozaman

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
43
91
18
Site ayarlı, slotlar sahte. Lisansı yok. Şöyle sitelere 3 kuruş için tcnizi telefonunuzu yazacak kadar düşmeyin. Bir siteye kayıt olmadan biraz bakinin. Yarın öbür gün kapınıza 50k borç gelince üzülürsünüz
Vah benim masum kardeşim. Sen zannediyor musun ki devletin haberi yok? Trt’de avrupa maçı yayınlanıyor reklam panoları buradaki sitelerin reklamlarıyla dolu. Örnek çoğaltılır da gerek yok. Ha sen sitelere kayıt olmadan bilgilerin güvende zannediyorsan sana bir yazılım mühendisi olarak yalnızca gülerim canım kardeşim :D Kaldı ki bu site bana mail yollamış oradan haberim oldu, everymatrix altyapısı dışında ( Bileceğin üzere en taşşaklı altyapı) hiç bir siteye üye olmadım. E piyasadaki en taşşaklı siteler bile senin bilgilerini satarken sence bu kadar kasmaya gerek var mı?

ayberk2481

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
171
71
28
Vah benim masum kardeşim. Sen zannediyor musun ki devletin haberi yok? Trt’de avrupa maçı yayınlanıyor reklam panoları buradaki sitelerin reklamlarıyla dolu. Örnek çoğaltılır da gerek yok. Ha sen sitelere kayıt olmadan bilgilerin güvende zannediyorsan sana bir yazılım mühendisi olarak yalnızca gülerim canım kardeşim :D Kaldı ki bu site bana mail yollamış oradan haberim oldu, everymatrix altyapısı dışında ( Bileceğin üzere en taşşaklı altyapı) hiç bir siteye üye olmadım. E piyasadaki en taşşaklı siteler bile senin bilgilerini satarken sence bu kadar kasmaya gerek var mı?
Ege üniversitesi yazılım mühendisiyim, öncelikle konuyu bu kadar dar açıdan bakmanı işi bilirkişiyim zannedip bilmemene veriyorum. daha önce conte alt yapılı çoğu sitenin yapim ve yazılım aşamasında yer edinmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, arka planda dönen Tc veya mail ofansifli anlaşmaların çoğu alt yapıların arkasında dolanan network ağlarını sağlayan insanlar tarafından yapılıyor. bunu uzun uzadıya anlatmak da pek istemiyorum soz de yazılım mühendisinin az çok bilmen gerekir. Alt yapısına güvenmediğin bir siteye giriş yapıp sahte donanım içeren bir yazılıma bilgilerini yazarsan her türlü korsanligi yaparlar. TRT veya bla bla kanalda bile bunları yapıyorlar artık devlet diye belirtmen ise tamamiyle cahillik. Milli piyango sitelerinde bile günümüz kumar oyunlarına artık erişim var, önemli olan vergi verip vermemen. Devlet işte buna bakar ve istediği cezai miktarı kanun çerçevesinde yansıtır :) yazılım konusunda biraz daha geliştirmeni ve forumda yeni olduğun için biraz daha okuyup anlamanı tavsiye ederim. Sağlıcakla

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,840
6,623
113
24 tl verdi. Yine çok iyi kazandım valla. Bonusa girdi x atmadı 🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...