Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kumar Bağımlılığından Kurtulmak 🎯

Delibal33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
121
43
skdjfnjskfn kanka sabah sabah güldürdün beni tam olarak bunu demeye çalışıyorum nolursa olsun işin sonunda oyniyim awq nolcaka geliyo konu
Aynen öyle knk. İrade insanın içinde olan biseydir. İradeli insanlarda bu forumlarda dolanmaz bile emin ol. Gerek duymaz çünkü.
İradeliysen oynayıp kazanirsin da. Hiç oynamayıp direk birakirsin da.
Biz hani Behzat Ç. Nin bi sözü var ya -Benden bi bok olmaz.
Oyuz işte. Neyse en çok yaptığım hobimi yapayım Deneme bonysu arayim biraz.

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,057
1,278
113
Bizim insanımız borcu kumarla ödemeye alışmış.Aslında o borç hiç kapanmıyor daha da artıyor.Ama adamın kafasına yerleşmiş bir kere düşünce bu borç çalışmakla kapanmaz tek çaremiz bu diye.Halbuki kumar olmasaydı o borç çalışmakla 3 5 yıla kapanırdı

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Paran varsa bu konularda dolasmazsin paran yoksa buradasin kumardan daha kotu bi aliskanlik yok birakabilen bizede anlatsin nasıl biraktigini

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Birakin bu işleri bos işler Bunlar icki sıgara Kumar oyle bir sey olmali ki elini dahi surmeye korkacagin durum disinda sittin sene birakamazsin

bayefecan

"Herkes yalan söyler"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
509
490
63
Bu güzel post için teşekkürler

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Bakın arkadaşlar bu konu ile ilgili size bir bilgi veriyim kumar oynayan insanların %85 inin ailevi bağlılıkları zayıftır bağımlı olduğunu zanneden pek çok kişi tam istediğini alamadığı için bağımlı kalmaktadır 5-10-20-30 K paralar tabiki büyük rakamlar bizler için fakat tamamen sorunumuzu çözen rakamlar değil bu yüzden içeride kalmaya devam ediyoruz eminim bir çoğumuz tatminkar paralar aldığında bu işten bi süre soğuyor 3-5 gün de olsa içinden oynamak gelmiyor fakat sonra bakıyor durum yine aynı yine düşüyor içine burda bir çoğumuz işsiz bir çoğumuz hatalarından dolayı borç batağında düzensiz hayatlarımız var ne yazık ki şundan adım kadar eminim bir çoğuna desen ki borçlarını kapatıyorux temize çıkıyorsun ve sana şurada iyi bir iş imkanı veriyorux farklı hobiler edin kumarı bırak önüne bsk deseler bir çoğu bırakın kumarı maç sonuçlarıns bile bakmaz her oynayan yada adama bsk ya 20 K kaldı geri verdi bağımlı bu diye düşünmemek gerekiyor herkes küçük çaplı hayalleri için bir arayışa peşinde bağımlılıkdan ziyade daha çok çaresizliğe de giriyor özgüveninixi kaybedip kendinize iğrenç bir insanmışsın muamelesi yapmayı bırakın akışına bırakın bazı şeyleri hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Doktor06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
466
195
43
Ben bıraktım arkadaşlar darısı sizlerin başına , ama forumu hala takip ediyorum , nasıl bıraktın diyenlere not bırakayım , en sevdiğim evladım üzerine yemin ettim oynamıyorum artık ama sadece oynayanları izliyorum uzaktan . Kayıp yoktu gerçi karlı olarak ivedi bir kararla bıraktım .

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Ben bıraktım arkadaşlar darısı sizlerin başına , ama forumu hala takip ediyorum , nasıl bıraktın diyenlere not bırakayım , en sevdiğim evladım üzerine yemin ettim oynamıyorum artık ama sadece oynayanları izliyorum uzaktan . Kayıp yoktu gerçi karlı olarak ivedi bir kararla bıraktım .

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Bu kumarı bu forumda zevk için oynayan bir elin parmağını geçmez

Buno02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
936
589
93
Bu kumarı bu forumda zevk için oynayan bir elin parmağını geçmez
Valla ben ful bonus ile oynuyorum dalgasına dün betyap frespin verdi 100 çektim şimdi onu 50 50 iki ayrı yere atar dalgama bakarım sorun şu ki içimde hep bi korku var tek çözümü söküp atacaksın bonus bedava falan hepsinden uzak duracaksın

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Burasi yine kumar bağımlılığı rehabilitasyon merkezine dönmüş