Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Bağımlısına Yardım Etmek

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
İnsana en çokta 5 para etmez adamların ağzına sakız oluyorsun ya o çok koyuyor işte adama sonra diyosun adam hakkı herşeyi sen kendin yaptın kendin bu hale düştün ..
Boyle dusunme kardes yedin Ictin hayatin tadini yasadin borcunu odeyen de sensin oyle laf diyen Adama senin ictigin kadar benim s... Var de gec. Sanki senjn borcunu mu ödicek de laf etme hakkini buluo. Böyle dusunme salla gec oyle lavuklari

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Dostlar burada yazılanlar okuduklarımın hepsi içimi acıttı.Bundan seneler öncesinde Kayseride üniversite okurken tamamen aynı durumdaydım.Çıkış kapım bile yoktu.Diğer gün kira ödemem varken aynı gece iddaya atıp kaybeden diğer gün Kayseri ayazında parkta yatan bir tiptim.İnancınız olsun bir gram abartı yok.Çok gece sabahladım üniversite dönemlerimde parkta.Sonra sonra olgunlaştıkça düşünme fırsatı buldukça kendime çeki düzen vermeye başladım.Üniversite dönemimde hepimiz öğrenciyken tek gecede 55 bin kazanıp alem yapıyordum millet hayret ediyordu,1 hafta sonra kirayı doğrultamıyordum millet tramva geçiriyordu.Ulan deki sen öğrencisin o sıra işin yok gücün yok o paraları kazanma peşindesin 😄 Şu anda Allahıma bin şükür o benliğimi attım.Uzunca süredir yiyemeyeceğim yaprağın altına yatmıyorum.Aylık giderlerimi hesaplıyorum.Ardından bana arta kalan para ile sabırlıca oynuyorum.Yeri geliyor tek gecede 10 bin alıyorum yeri geliyor tek gecede 10 bin veriyorum.Ama bu ay kendime bir sınır koyduysam o sınırı asla çiğnemiyorum.Her şeyden önce kendinize saygınız olsun dostlarım.İnancınız olsun herbiriniz birbirinizden kıymetlisiniz.Ciğeri 5 para etmez holding bebelerinden 100 kat iyisiniz.Kendinizi bu durumlara sokmayın.Sokuyorsanızda bir an önce çıkarın bu durumda.Kölesi değiliz kumarın olmamalıyızda.Siz siz olun asla borç ile kumar oynamayın,Kendinizi üzecek yıpratacak zora sokacak paranızlada oynamayın

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,079
1,280
113
Tek tek hikayeleri okudum ve bazı arkadaşlar geri dönüşü olmayan bir yola girmiş malesef çok yazık daha çok genç yaşlarda hem de . Kapatması çok zor borçlar üstelik eline biraz para geçse hemen kumara gidecek. Profesyonel bir yardım almak gerekli bu seviyede. Umarım kurtulur herkes bu bataklıktan .

kubilaygg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
953
68
28
Bırakmak isteyen bırakır borç vs bahane hep bende çok oynuyordum dedim ki çok zaman kaybediyorum vs baya baya azalttım şimdi pandemi kısıtlama vs derken tekrar oynamaya başladım küçük küçük oynuyorum ama cumadan cumaya 100 TL atıyorum kazancı hemen çekiyorum kurtarmak isteyene tavsiyem çalışıyorsan ek iş yap vs iş yaratın kendinize.