Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Felsefesi

mckaya

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
60
18
Çok önemli bir konu daha var . Siz psikolojik olarak yenildiğimiz için artık gamsız olmaya başlıyoruz. Sürecin gittiği yeri dusunemez kontrol edemez hale geliyoruz . Işin sonunda emin olun tek yananyana siz değil, etrafınızdaki herkes olacak

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Boş muhabbet. Kumarı oynayan da oynayacak olan da yeni başlayan da kötü bir şey olduğunu bile bile oynuyor zaten

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Burdaki çoğu oyuncunun sanki bir anaokul öğrencisiyle oturmuş onun derdini anlamaya çalışıyor gibi kendine sorular sorması ve kendini anlaması lazım. Kendiyle dertleşmesi lazım.

Kumar dünya bir gibi bir gezegendir. Bu gezegende zaman algısı yoktur zaman algısı her 10 senede bir kendini sana hatırlatır aynaya bakınca hafiften beyazlaşan saçlar ve sakallar aslında gerçekliğin ta kendisidir.

Kendiyle samimi bir şekilde gerçekten yüzleşen, hatalarını bir şapka gibi önüne koyup kabullenen ve kendine samimi bir şekilde söz veren adam bu platformlardan erken emekli olabilir.

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Kumarın felseferi yok dost.. kasa varsa magnum.. kasa yoksa bumbum.. 👊🏼🤩

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
940
113
arkadaş sana çok büyük girmiş belliki şirazen kaymış, bu iş zengin işi aileni sevdiklerini üzüyorsan kendin mutlu değilsen pılını pırtını topla kaybol git , haa demedi deme kumar oynayan adam nasihati sevmez kendinden paybiç,

cqulec

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
250
144
43
20 gramı yarın saglam 3 macım var 50 gram yaparız. borcu öder sonra şeker patlatırsın.

Burada yazdıgın her seyi, bu üyeler kat be kat daha fazlasını yaşamışlardır. yeni başlıyor her şey. Umarım düzelir hayatın ve istediğin gibi olur ama, burada bulunan herkes bunun farkında. Daha dibi yok zaten.

mckaya

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
60
18
arkadaş sana çok büyük girmiş belliki şirazen kaymış, bu iş zengin işi aileni sevdiklerini üzüyorsan kendin mutlu değilsen pılını pırtını topla kaybol git , haa demedi deme kumar oynayan adam nasihati sevmez kendinden paybiç,
Şuan mutluyum zatende umarım seninde sirazen kaymaz :) nasihat verdiğim yok . Konuşulan gerçekler dokunmuş sana

mckaya

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
60
18
20 gramı yarın saglam 3 macım var 50 gram yaparız. borcu öder sonra şeker patlatırsın.

Burada yazdıgın her seyi, bu üyeler kat be kat daha fazlasını yaşamışlardır. yeni başlıyor her şey. Umarım düzelir hayatın ve istediğin gibi olur ama, burada bulunan herkes bunun farkında. Daha dibi yok zaten.
Yeni başlıyor demek ne kolaymis aq

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
940
113
Şuan mutluyum zatende umarım seninde sirazen kaymaz :) nasihat verdiğim yok . Konuşulan gerçekler dokunmuş sana
yok arkadaş sen olayı net anlamamışsın ben kumar oynuyorum çünkü param var kimseye yük olmuyorum sıkıntı yaşatmıyorum , ek olarak sen ap açık nasihat vermişsin tekrarlıyorum kumar oynayan adam nasihati sevmez...
senin konuna cevap yazdım şimdi senle laf yarıştırmayacam burası seni boğar yeğenim.

iyi geceler sevgiyle kal.

abostok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
429
136
43
Bu başlığı burda açtığım için bana çok tepki gösteren olacaktır belkide 1-2 kişi okuduktan sonra banlanacağım . Ama tam yeri burası olduğunu düşünüyorum.
Kumar seksten bile daha güzeldi. Edepsiz bir giriş yaptığım için okuyan ve okuyacak arkadaşlardan özür dilerim ama bu başlığın hiçbir şeyin üstü örtülmeden , gerçekleriyle yüzleşerek hikayeler ve acılar silsilesi olacağını düşünüyorum . Kendini tanıtmak gerekirse 26 yaşındayım. Bekarim. Sağlam bir makine mühendisliği diplomam var ve şuan yurt içinde çalışabileceğim en üst düzey yerde çalışıyorum. Onları mahvetmeden önceki halleri ile neşeli bir ailem var. Kumarla vakit geçirmekten uzun yıllardır kız arkadaşım olmadı ayrıca pek arkadaşımda kalmadi . Yani şuan yalnız sayılabilecek biriyim . Bu genç yaşımda öyle şeyler gördüm ve yaşadım ki yaşımdan 20-30 belki 40 yıl daha fazla hayal kırıklığı, tecrübe ve insan tanımışlığım var . Bu başlığı bugün açmamın sebebi yarın son bir borcum olan 20 gram altını ödeyerek sıfırdan başlayacak olmam ve kimsenin yaşamasını istemememden. Teker teker yaşadıklarımı anlatacağım ama kısa bir özet geçmek gerekirse; bir gecede kazanılan sıfır araba paraları bir gecede kaybedilen ev paraları, alt üst olmuş bir psikoloji , sınırlanmış bir yaşam , sıfırlanmış sosyallik ve teorik olarak vücudun eroin bagimlisindan bile sizi daha cok etkisi altına aldığı kimyasal gerçeklik. Zaman buldukça sohbet eşliğinde yaşadıklarımı paylaşacağım. Dertleşmek için değil binaenaleyh başkaları ibret alır umuduyla kurtulur umuduyla buradayım.
Kardeş benimde 20 grm altın borcum var la değişik geldi birden

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,580
5,755
113
Bu başlığı burda açtığım için bana çok tepki gösteren olacaktır belkide 1-2 kişi okuduktan sonra banlanacağım . Ama tam yeri burası olduğunu düşünüyorum.
Kumar seksten bile daha güzeldi. Edepsiz bir giriş yaptığım için okuyan ve okuyacak arkadaşlardan özür dilerim ama bu başlığın hiçbir şeyin üstü örtülmeden , gerçekleriyle yüzleşerek hikayeler ve acılar silsilesi olacağını düşünüyorum . Kendini tanıtmak gerekirse 26 yaşındayım. Bekarim. Sağlam bir makine mühendisliği diplomam var ve şuan yurt içinde çalışabileceğim en üst düzey yerde çalışıyorum. Onları mahvetmeden önceki halleri ile neşeli bir ailem var. Kumarla vakit geçirmekten uzun yıllardır kız arkadaşım olmadı ayrıca pek arkadaşımda kalmadi . Yani şuan yalnız sayılabilecek biriyim . Bu genç yaşımda öyle şeyler gördüm ve yaşadım ki yaşımdan 20-30 belki 40 yıl daha fazla hayal kırıklığı, tecrübe ve insan tanımışlığım var . Bu başlığı bugün açmamın sebebi yarın son bir borcum olan 20 gram altını ödeyerek sıfırdan başlayacak olmam ve kimsenin yaşamasını istemememden. Teker teker yaşadıklarımı anlatacağım ama kısa bir özet geçmek gerekirse; bir gecede kazanılan sıfır araba paraları bir gecede kaybedilen ev paraları, alt üst olmuş bir psikoloji , sınırlanmış bir yaşam , sıfırlanmış sosyallik ve teorik olarak vücudun eroin bagimlisindan bile sizi daha cok etkisi altına aldığı kimyasal gerçeklik. Zaman buldukça sohbet eşliğinde yaşadıklarımı paylaşacağım. Dertleşmek için değil binaenaleyh başkaları ibret alır umuduyla kurtulur umuduyla buradayım.
Her 10 bagımlı kişiden 9 u bu durumları yaşamıştır zaten bu işin parayla aslında Bi alakası yok biz kendimizi kandırıyoruz daha sonra kaybettikçe borclandıkca bu sefer para kazanmak ıcın oynuyoruz dıyoruz aslında herkes bu aq şeyi zevkli diye başlıyor malesef daha sonra buna bagımlı olunca hayatta hiç bişeyden zevk alamaz hale geliyorsun kısa bir örnek mesela kız arkadasım varken gol bildirimi beklerken WhatsApp bildirimini kapatıyordum aq sadece gol bildirimi gelsin diye kızı bile umursamıyorsun o an sadece kumara odaklanmak istiyorsun Allah belasını versin bunun bunun yuzunden kac tane hayat heba oldu olmaya devam ediyor

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,311
8,995
113
Abi biz kumarmi oynuyoruz zannediyorsunuz ya kumar eskidendi ağırlığı vardi bi raconu vardi kumarı kumar yapan kagıttır.Hayatinda dolapderede kılıç masasına oturmayan ben kumarciyim demesin gidin görün kumar nasılmış.

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,580
5,755
113
Abi biz kumarmi oynuyoruz zannediyorsunuz ya kumar eskidendi ağırlığı vardi bi raconu vardi kumarı kumar yapan kagıttır.Hayatinda dolapderede kılıç masasına oturmayan ben kumarciyim demesin gidin görün kumar nasılmış.
Marifet mi yani şimdi orda oturup kumar oynamak bro öyle Bi yazmıssın ki