Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
ya birader halis misin sen patronun kredi kartını patlatmak ne bu nasıl bir hastalık seviyesi. git cezanı çek bir de psikolojik yardım al normal bir kumarbazlık vakası değil bu

SFENKS

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
128
43
Ceza almasina ceza alir hatta temiz de bir yatari olur. Bir sürü suc var suan sayamiyacam noodle pisiriyom mk da. Kafama takilan diger bir husus var. Tam tersi olsa katlasaydin eger o zaman ne olacakti iyi bir bok yemis mi olacaktin haci ? Kuyrugunu dikip dolasacaktin dimi havandan gecilmeyecekti belki. Her yuk aldiginda eline para gectiginde oynayacaktin. Birincide kazan ikincide kazan ucuncude ebene atlayacaklardi. Bu dusunceyi kafana koymussun zaten. Tamam caresizlik filan ama ne bileyim Yav yadirgamayayim kinamayayim diyorum ama zaten feristahimiz skilmis. Ben gidiyom mk iyice psikolojim bozuldu
kazansaydı en azından baharatlı noodle yerine..
2 porsiyon acılı adanayı gömerdi be brom 👊🏼🤩

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,123
7,605
113
Geçmiş olsun diyelim de kardeşim bekar adam olsan neyse.. çocuğun için üzüldüm. Ne yandan tutarsan tut hiç bir tutarlılık yok.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,928
5,687
113
Ceza almaz demedim alır ama paraya çevrilir adli kontrol ile bırakılır. Ayrıca hırsızlık değil güveni kötüye kullanma var burada. Bu cezadan yargılanır
hocam diğer suçları geçtim tck da özel madde var bu kartların kötüye kullanımı ile ilgili alt sınır 3 yıl zaten yargılanmasında bizim burda çalıştığı fırından 5 çuval patates çalan biri 9 ay hapis yattı patronların avukatı sağlam oluyor genelde ekliyorda ekliyorlar dava dosyasına o yüzden mahkemelik olmadan çözmeye bakmak lazım

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,623
5,175
113
Konu icersine grandpasha cekim paylasim eklendiginde gorev tamamlanmis olacak

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Ceza almasina ceza alir hatta temiz de bir yatari olur. Bir sürü suc var suan sayamiyacam noodle pisiriyom mk da. Kafama takilan diger bir husus var. Tam tersi olsa katlasaydin eger o zaman ne olacakti iyi bir bok yemis mi olacaktin haci ? Kuyrugunu dikip dolasacaktin dimi havandan gecilmeyecekti belki. Her yuk aldiginda eline para gectiginde oynayacaktin. Birincide kazan ikincide kazan ucuncude ebene atlayacaklardi. Bu dusunceyi kafana koymussun zaten. Tamam caresizlik filan ama ne bileyim Yav yadirgamayayim kinamayayim diyorum ama zaten feristahimiz skilmis. Ben gidiyom mk iyice psikolojim bozuldu
Yemek bir ömür sürerrrrrrr
Indomie 3 dakikaaaa

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,648
2,558
113
Tam reklam alanı oldu konuda rahat 200 kisi var 😂

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,794
44,769
113
herkes ayrı telden çalmış. Arkadaşın yaptığı hırsızlık ve kumar bağımlılığının geldiği son nokta diyebiliriz bunun bir tık ötesi karını ve çocuğunu satmak. Yanlış anlamayın arkadaş bu konuda kesinlikle haksız ve suçlu çünkü sana emanet edilen bir parayı harcayacak cesareti kendinde bulabilmen büyük bir gafletin işaretidir. Ben inançlı ya da inançsız bir insanım bu kimseyi ilgilendirmez fakat ben kumar bağımlılığını dibine kadar yaşadım kredi çektim patladı borç aldım patladı. Fakat o kadar binlerce liralar batırmama rağmen bana emanet edilen paraya asla ihanet etmedim edemedim. Çünkü işin sonunda felaket olacağını biliyorum. Felaketleri yaşadım paraları batırdım olmayan paraları yatırdım ama gidip bankadan aldım şanaldan aldım evkurdan aldım batırdım. Vesselam arkadaşa da kızamıyorum niye kızamıyorum diye soracak olursanız ben ve benim gibi kumarbaz olup bu yollardan dönen arkadaşlarım benim ne demek istediğimi çok net anlar. Bizlerde bu raddenin bir tık altına geldik belki arkadaş bizim kadar para batırsaydı bu noktaya gelmezdi 15.000 için değmeyecek şeyler yapmış. O an ki akıl tutulmasını çok iyi bilirim 15.000 tl sanki 1.500.000 tl gibi gelir insana herkesin borç skalası ve kafasındaki rakam iç dünyasında ve maddiyatına göre değişiyor. El s*knı görmeyen kendininkini balyoz sanarmış hesabı yani. Arkadaşa çok ağır konuşanlar olmuş yok şu kadarsın yok bu yapılır mı yok adamsın değilsin yok cezanı çek. Adam zaten cezasını en büyük cezasını utanç kaynağı olarak ömrünün sonuna kadar çekecek. Siz gerçek bir kumarbaz olsaydınız eğer büyük hataların eşiğine gelip o eşikten atlayıp en yakınınızdaki kişinin dahi size güvenirken 3 kere düşündüğünü görmeyi ve görürken ne kadar acı çektiğinizi içinizde hissetmeyi yaşamamışsınız demektir. Güven kayboldu mu bir kere hayattaki her şeye geç kalıp soru işaretleri ile yaşatırsınız sevdiklerinizi. Kumar bir hastalıktır. Bütün kumarbaz dostlara ve dost olanlara Dostoyevskinin Kumarbaz kitabını öneririm. Dostoyevski dediğimiz dünyanın en önemli kült eserlerini edebiyata kazandırmış bir yazar bile gençliğinden ölene kadar kumar bağımlılığı ile mücadele etmiş bir isim. O yüzden kimse "ben yapmam, başına geldiyse çekeceksi" gibi tecrübesiz ve acımasız yorumlar yapmasın. Yapmam diyip emin olan kişi bağımlı değildir. Bir bağımlıyı ancak bir bağımlı anlar. O yüzden ben arkadaşı kınıyorum yaptığı hatadır fakat ona bela okuyup onu incitmek istemem çünkü aynısı olmasa da kendi paramı ve ailemi kaybedip üzmüşlüğüm var. Arkadaş akıl tutulması ve kumarın getirmiş olduğu seratonine muhtaç halde. Kafanızı şişirdim velhasıl kelam "kimseyi yargılamayın, hayat önünüze öyle şeyler çıkarır ki bu ben miyim diye sorarsınız kendinize" kalın sağlıcakla. Dipnot: Şuan için bağımlı olduğumu söyleyemem fakat kendimi dizginlemeyi öğrendim. Param olursa oynuyorum olmazsa oynamıyorum. cebimde 100tl varsa gidip onu yatırmıyorum. Sosyalleşiyorum, dostlarımla kahve içiyorum. Sizede bütün kumar bağımlılarına tavsiye ederim. Bol bol insan tanıyıp kitap okuyup kültürlenip bilgilenin. Çevre edinip yeni insanlar tanıyın.
Kardes senin yasin kac bilmem ama sen hangi akla hizmet bundan sonraki seviye karisini satmak cocugunu satmak yazmissin?kari satmak covuk satmak ne demek yahu yani pezevenklikten bahsetmissin senin aklin basiyormu boyle biseye.kardes namus kavrami baska kumar kavrami baska belki hirsizlik bile yapar diycemki yapmis ama yani o cumleyi nasil kurarsin vallahi aklim almadi.allah akil fikir versin ne diyim yani bisey bulamadim.

piyade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,541
965
113
Ya adamlar derseki senin paranı ödemeyecez maaşını vermeyecez falan o zaman o para sana hak yani helaldi.
Ama adamlar ödüyecekken yaptığın için bu bir suç. Ama kendini kurtarmak için o şekilde diyebilirsin paramı ödemediler falan diye.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,822
151,247
113
bytako
Dostum üslubunla yorum yaparsan sevinirim
Ağzından bir daha ARGO lafı sözleri çıkmasın LÜTFEN.

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
kardeş napayım kötülemeyimde, hırsızlık yapmışsın mağdur edebiyatı yapıyorsun. Birde allah kitap karıştırmışsın belli ki müslümansın. Allah korkunda mı yok, ben inançsızım ama senin allahtan korkmadığın kadar ben vicdanımdan korkarım, iyi akşamlar
Tako kınadığın başına gelmeden olmezmissin

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,846
76,357
113
konu değişik bi konu 100 lira alıp ortadan kaybolan dostlar laz ziyaya laf söylüyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...