Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bro o senin onceki msjin yazdigin gibi olurdu o is.bunu cekse yer icer 2. Defa yine yapardi 3. Defa yine yapardi taki patlayana kadar.ama bu kacinilmaz sonmus ve baslangicta gelmis
Belki yapıyordu daha önce kazandı bir kaç kez ondan cesaret aldı yaptı

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Haklısın dost. Bu konu bence ivedi olarak kapatılmalı. ihtiyacı olan herkes başkasından çalsa, bunu nasıl mazur görebiliriz.
Aynen öyle ihtiyaç meselesi ayrı. Yanımda yıllardır çalışan kardeşlerim var. Biri bana gelse dese ki geldi abi 20 30 40 neyse borç verir misin verdim, veririm maaşından ufak ufak keserim ama
kimse benden çalamaz süleyman çakır

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,846
76,357
113
Süleyman Çakır, istanbulun sefiridir biat edin!
burda borc alıp kumar oynayan kac kısı vardır ısın serefsızlık boyutuna gelırsek bu arkadasın yaptıgıda serefsızlıktır alın terıyle calısıp yoluna bakan bırını kandırıp para alıp kumar oynamakta serefsızlıktır herkes kendını bılecek bedavadan yorum yapmak kolay adamın beynıne oksıjen gıtmemıs korkmus olabılır dedıgım gıbı herkes her seyı kaldıramaz herkes aynı degıldır keske yapmasaydı intihara bile gider bu işin sonu

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,881
3,094
113
Ben de benzerini yaşadım elime para geçti ucu ucuna kitap alabiliyordum geriye bir şey kalmıyordu hem oynayayım kazanırsam kitabı da alırım bilet param çıkar hem dedim, maalesef 3 ayrı kupon da 1 sayıdan yattı :(

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ben de benzerini yaşadım elime para geçti ucu ucuna kitap alabiliyordum geriye bir şey kalmıyordu hem oynayayım kazanırsam kitabı da alırım bilet param çıkar hem dedim, maalesef 3 ayrı kupon da 1 sayıdan yattı :(
Böyle böyle başlar bu işler alışma

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
Haydi CD Fas haydi CD haydiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdi haydi CD HAYDİ CD HAYDİ TAM ZAMANİ TAM ZAMANİ SİMDİİİİ OOOOOOOOOOOO ŞŞŞŞ 1 -2 -3 LAULAYLAYKAYLAYKAYLAYYYYYY OOOOO CD FAAAS

SaulGoodman

----
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,348
3,204
113
burda borc alıp kumar oynayan kac kısı vardır ısın serefsızlık boyutuna gelırsek bu arkadasın yaptıgıda serefsızlıktır alın terıyle calısıp yoluna bakan bırını kandırıp para alıp kumar oynamakta serefsızlıktır herkes kendını bılecek bedavadan yorum yapmak kolay adamın beynıne oksıjen gıtmemıs korkmus olabılır dedıgım gıbı herkes her seyı kaldıramaz herkes aynı degıldır keske yapmasaydı intihara bile gider bu işin sonu
onu demeye çalışıyom zaten bende ben adamın yaptıklarını kınadım yanlış olduğunu üstüne basa basa söyledim zaten yaptığı tamamen kahpeliktir kaypaklıktır. Ama olaya tek taraflı bakmak yanlış onu diyorum yani kumar bağımlısı insanlar ne demek istediğimi anlar o an basiretin bağlanır ve herşey sana meşru gelir beynin adeta zamana karşı yarışır. Elbette öyle dost bu adam yarın bir gün eline 100.000 para geçince onu da batırıp intihara sürüklenebilir 15.000 için bunları yapan adam sonuçta. Kendisine tavsiyem herşeyi geride bıraksın yaptığı hatayı kabul etsin kendiyle barışsın ve yeni bir sayfa açsın. Güven kazanmak zordur onu yeniden inşa etmek imkansıza yakındır ama en azından dürüst bir hayat yaşar. Kimse kimsenin yaptığı hatayı meşrulaştırmıyor ben şahsi olarak aklım yerinde çok şükür arkadaşın yaptığının yanlış ve hata olduğunu anlayacak kapasitedeyim sadece düşene vurmak en kolayı onu söylüyorum. Olaya bu yönden bakıyoruz diye bizde bu işi yapacağız demiyoruz zaten aklı selim sağlıklı düşünen insanın yapacağı şeyler değil bunlar. Anlatmak istediğim vur abalıya olmasına karşıyım olaya başka açılardan bakmayı deneyin hayata kendi pencerenizden bakarsanız göreceğiniz sadece "ben bunu yapmam çünkü bu kötü bir şey bunu yapanda haketmiştir gebersin gitsin" olur. Ama yarın bir gün senin evladın olur ya da çok sevdiğin bir yakının bu hataları yapar o zaman olaya başka bakmayı öğretir sana hayat. Kimse üstüne alınmasın genel ortaya konuştum konuyu da kapatalım uzamasın dost.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
fazla indirgemeci yaklaşıyorsun dost, borç alıp oynamakla hırsızlık yapıp oynamayı aynı dereceye indirgemen yanlış. Benden borç istersin varsa veririm, o parayla ister slot oynarsın ister fatura ödersin ama benim paramı benden habersiz alırsan iş farklı olur. Yaşayacak birşey yok. Ne kumarbazlar tanıdım. Gaziosmanpaşa pazariçinde babamın mekanı var ne kumarbazlar ne düşkünler geliyor. Aralarında bunun gibi hırsızlar yok mu, neleri var hiçbirine zerre üzülmüyorum

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
Guentamano dan yatiyom ya 89 dk 1.5 üst oynadım

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
Olaya bak 5 lira çevrim kalmış kupon 20 oran ona salladim tek gole kaldı haha ulan be bedavadan gelsin bı 120 daha

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Hepimiz genel evine düşmüş gibiyiz adamlar ben daha güzelim derdinde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...