Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar İlleti

Trabzonspor6167

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
539
236
43
Arkadaşlar yaşım 42 kumar benim hayatımı bitirdi herkese borclandım eşim terk etti
Anne baba kardeş dışladılar bir evim bile yok almıyolar ailem beni eve tır şöförüyüm arabada yatıp kalkıyorum tamamen bittim
Bankalara her yere borcum var bu kumarı cıkaranın allah belasını versin ilk zaman yüklü oynuyordum sonrasında kaybımı geri alayım diye devam ettim ve bitirdi beni
Ve halen maaşımı alınca kopmle yatırıyorum bir umut işde ama olmuyor bi türlü bu işin sonu nereye gider bilmiyorum
Öyle içimi açtım

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,494
5,495
113
trabzon maçına kg var oyna düzelirsin reis

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
burda da aynı hayatları yaşayan veya yaşamak üzere olanlar var . kurtulmanın tek yolu başka bir şekilde para kazanmak . çünkü kumar bağımlılığı değil para kazanma bağımlılığı .

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Al benden de o kadar yaptığımız hataların bedelini çok ağır şekilde ödüyoruz

Poyrazz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,876
1,368
113
Nerde bırakırsan orda kârlisin.bu işin sonu bataklik

Baikal1

✌️
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,601
4,973
113
Arkadaşlar yaşım 42 kumar benim hayatımı bitirdi herkese borclandım eşim terk etti
Anne baba kardeş dışladılar bir evim bile yok almıyolar ailem beni eve tır şöförüyüm arabada yatıp kalkıyorum tamamen bittim
Bankalara her yere borcum var bu kumarı cıkaranın allah belasını versin ilk zaman yüklü oynuyordum sonrasında kaybımı geri alayım diye devam ettim ve bitirdi beni
Ve halen maaşımı alınca kopmle yatırıyorum bir umut işde ama olmuyor bi türlü bu işin sonu nereye gider bilmiyorum
Öyle içimi açtım
Vahhh vahhh çok üzüldüm

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Öyle içimi açtım
Bunları bilip hala devam etmek işin kötüsü de bu

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Buna kafa vermekten çalışamıyorum da

TorontoRaptors

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,776
1,781
113
Hayatta hepimiz hata yaparız. Önemli olan bu hatalardan ders çıkarmak. 3 yıl önce bende kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra kredi çekip borç yapmıştım. Psikolojik destek aldım o aralar aldığımdan beri kumarı bıraktın mı diye sorarsan bırakmadım daha doğrusu bırakmak istemedim ama faydası oldu. En azından artık kendimi artık zor duruma sokmuyorum. Bütçeme ve kazancıma göre oynuyorum. Borç yaparak kumar oynamıyorum. Psikolog bana şunu demişti bir şey yapmadan önce dur düşün öyle uygula. Yani bir b*kun altına girmeden önce çık bı sigara iç dolaş kafanı topla sonuçları ne olur onu düşün ona göre uygula. Ben kendimi son zamanlarda(1 buçuk yıldır) kriptoya yönelttim. Kripto da grafik analiz vs. vs. keyifli geliyor. İyi de kazançlar sağlıyorum. Hatta ara ara hayat da bazen rahatlamak istediğim konular olduğunda aynı psikoloğa giderim. İş stresi vs. vs. yani diyeceğim psikolojik destek almak senin için iyi olabilir. Çünkü çoğumuz bu illeti dopamin ihtiyacımızı karşılamak için oynuyoruz. Dopamin ihtiyacını karşılamak için başka seni mutlu edecek farklı uğraşlar yani etkinlikler bulabilirsin. Umarım birakabilirsin veya bilinçli oynamaya başlarsın.

Son düzenleme:

caglarkirimli00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
105
252
63
Öyle içimi açtım
Ah be reis içini açmak iyidir iyi yaptın. Ama bunu bile bile devam etmeyi bırakabilmen gerek bence artık.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Haci bian once isi birak en azından uzun yolu. O kayiplardan sonra direksiyon sallamak zor zanaat valla. Hepimiz ayniyiz bi fark yokta iste senin meslek sıkıntı allah korusun

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Öyle içimi açtım
Bırak abi bırak daha neyi kaybetcen herşeyin gitmiş yol yakınken bırak ben 26 yaşındayım aynı eşimden ayrıldım şimdi rahatım yok aylık 200 lira atıyorum öyle ufaktan ufaktan gidıyorum yoksada bıdakı aya kadar elimi sürmüyorum uzak dur yeter de kendine giden geri gelmez unutma

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Kumarı zevkine oynucan 3-5 kazandın mı çekip yiycen olay bu. Fazlası adamı yok eder.

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,407
1,384
113
Kardeşim oyna fakat kendini ve aileni üzecek pozisyonlara niye sokuyosun Allah yardım etsin sana