Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar İlleti

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,224
6,400
113
Aynı durumdayım bende aramızda 2 fark var sadece, yaşım 29 ve evlenmedim, onun dışında herşeyimiz aynı gibi, benim kendimi kurtarma adıma tek şu şansım oldu neyseki, bayramdan sonra aylık 1750 dolara gemide işe başlıcam, hem borclarim kapanicak, hem bu illetten uzak olucam, bi kaç sefer gidince de elimde ufak yollu iş kuracağım bi sermaye olur,çok şükür allaha ki böyle bı şansım oldu, yoksa kara kara düşündükçe daha da batıyorsun

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
3 arkadas bırakdık kafa rahat cebımdekı parayı enayımıyım iddaya verıyım. Arada 25 tl atıyorum oynuyorum asla fazla oynamam daha dun barcelona patlattı herkezi yanlısmıyım

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,496
5,497
113
bazı arkadaşlar ironi yaptığımın farkında değil madem konu bu derece ciddi şöyle izah edeyim bir birey düşünün ailesi olduğu halde ve sorumluluklarını alması gerektiği yerde ilk fırsatta kumar oynuyor geçmişinden ders almayıp geleceğini de hiç planlamıyor tek amacı kumar oynayıp bağımlılığı dindirmek her şey sona gelince dibe vurunca serzenişte bulunuyor sende farkındasın ki burada senin gibi onlarca insan vardır herkes aynı duyguları yaşıyor paylaşıyor ama sen ısrarla bu duruma kendini sokuyorsan bence kalkıpta yakınmaya hakkın yoktur yarın yeni bir hayata başlıyacağım diyorsan neden bugünden itibaren başlamıyorsun madem maaşın var borçlar bir yana dursun maaşını nakit çek cebine koy zaten her halükarda o para bir şeye yaramayacak ama hiç yoktan yaşamak için üç beş paran olacak bir kere bunu başar sonrasında zaten kendiliğinden bırakmış olursun.

dncncmbz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
398
254
63
Arkadaşlar yaşım 42 kumar benim hayatımı bitirdi herkese borclandım eşim terk etti
Anne baba kardeş dışladılar bir evim bile yok almıyolar ailem beni eve tır şöförüyüm arabada yatıp kalkıyorum tamamen bittim
Bankalara her yere borcum var bu kumarı cıkaranın allah belasını versin ilk zaman yüklü oynuyordum sonrasında kaybımı geri alayım diye devam ettim ve bitirdi beni
Ve halen maaşımı alınca kopmle yatırıyorum bir umut işde ama olmuyor bi türlü bu işin sonu nereye gider bilmiyorum
Öyle içimi açtım
Durum kötü ancak bunun tek sorumlusu sensin ne olursa olsun ailenin rıskını kumara yatırmayacaksın eğer ailene bakamayacak duruma geldiysen zaten sık kafana gitsin
Hepimiz kumar oynuyoruz bir Nevi bağımlısıyiz ama bir beynimiz bir vicdanımız var kendi zevklerimiz uğruna çevremizdekikere zarar veremeyiz sonra bu bencilliği yapipta ağlamayın

Tokatlı60

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
118
43
Valaha ben 12 yıldır oynuyorum kredi kartım yok kredi vermiyorlar ek hesap vermiyorlar maaştan aylık 300 tl ayırıyorum kazanırsam oynarim kaybedersen öbür ay başına kadar oynamam