Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Oynamaktan Ceza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

allysonrampage

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
213
106
43
İyi forumlar dostlar an itibari ile 2 hafta önce paparayla yaptığım 1350 tl çekim nedeniyle 58k ceza yedim artık sadece kripto işlem yapmayı yada yapmamayı düşünüyorum başımdan bi olay mı geçti desem devlet baba içimden mi geçti desem bilemiyorum.

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
897
113
Devletimiz 2 ayda kaybedeceğini sen yorulma diye tek seferde almış

Alcade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,761
476
83
İyi forumlar dostlar an itibari ile 2 hafta önce paparayla yaptığım 1350 tl çekim nedeniyle 58k ceza yedim artık sadece kripto işlem yapmayı yada yapmamayı düşünüyorum başımdan bi olay mı geçti desem devlet baba içimden mi geçti desem bilemiyorum.
Hangi siteydi dost çekim yaptığın

malibu963

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,095
327
83
Ceza nasıl oldu yani nasıl ceza yedin site neydi

malibu963

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,095
327
83
Cezadan haberin nasıl oldu

coolmert

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
13
18
Dolandırılmış olma sakın bu ara gene birileri arıyor bak

kadlec

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
23
10
3
Geçmiş olsun hocam şuan herkese çakıyorlar çok üzüldüm açıkcası

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,832
9,938
113
Geçmiş olsun dostum işin garip tarafı gecmisdeki işlemlerde ceza gonderebiliyorlar artık önümüzde seçim vs kalmadı bol bol ceza gelebilir bende bekliyorum ama henüz gelmedi nedense

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,661
2,572
113
Papara yasal banka gibi oldu artık olabilir ama 58 k saçma olmuş max 20 keser benim bildigim tokata geliyo olmayasın 😁

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Papara yasal banka gibi oldu artık olabilir ama 58 k saçma olmuş max 20 keser benim bildigim tokata geliyo olmayasın 😁
Sıralı dostum ilk de 8 ve katliyarak gidiyor direk 20 yiyende gördüm ilk ceza neyse 2. Si daha fazla

allysonrampage

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
213
106
43
Yok hocam kabahatler kanunu 2024 50k ve 150k arasıymış zaten nettende baktım bi avukat aile dostumuz var oda normal diyor girdi öyle işte sesim soluğum çıkmıyo moralim bok gibi afedersiniz

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,120
113
58 k bı ceza yok bu işin yaptiriminda bu işin icinde başka bişey olmasin

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
554
280
63
Biri aramış bunu dolandırıci buda inanmış;)
Ceza kağıdı yok birşey yok..boş bir başlık inanmayın

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,120
113
Geçen ay arkadaşa 22 k kitlediler en yüksekten yazmislar bide sözde o nasıl olmuş peki

allysonrampage

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
213
106
43
Biri aramış bunu dolandırıci buda inanmış;)
Ceza kağıdı yok birşey yok..boş bir başlık inanmayın
Hocam akıl var mantık var ceza yedim diyorum bundan elime ne geçebilir kitle iyice toksikleşti kim ne söylese bi yalanlama bi karalama peşindesiniz elinizin altında internet var bi bakın araştırın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...