Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar ve Gündelik Hayat

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,405
1,549
113
Sokak köpeği bizden keyifli :)

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,562
14,929
113
sağol knka ama maç önü alex e çok güvenmiştim geçen hafta bjk maçında çok iyilerdi yani fb maçından daha banko diyordum kendimce 0-2 oldu ümidi kestim valla ikinci yarı ilginç şeyler oldu
Aynen gecen hafta iyilerdi vala. Dediğim gibi üzülme hiç bozmasan hayatta donmezdi o maç. Az para da değil 15k basmışsın:( umarım fazlasıyla geri kazanırsın kanka

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,325
9,013
113
Vala şuan İsviçre deyim burda TLF ucuz arabada ucuz yaşamda ucuz sadece ev pahalı oda ev yapmiyorlar adamlar doğaya önem veriyorlar buralar boş alan çok ama hepsi yeşillik burda insana hayvana doğaya çok önem veriyorlar araba ucuz olduğu halde herkes bisiklet kullanıyor bisiklet arabadan pahalı 😃😃😃
Nasıl gittin aga bende geliyim

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,939
3,880
113
Aynen gecen hafta iyilerdi vala. Dediğim gibi üzülme hiç bozmasan hayatta donmezdi o maç. Az para da değil 15k basmışsın:( umarım fazlasıyla geri kazanırsın kanka
o diğer kuponda niigata maçı iy 0-0 bitti4gol lazımdı ondan ümidi kesip bozmuştum 3-1 bitti ms

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,142
1,429
113

benoktaydmo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
212
43
gece zlotun o 250lik kodun çekmek için oynadığım oyun miktarına bakın 20k verseler iki katını zor çeviririz aw

Ekli dosyalar

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
326
167
43
Kumar + his+ heyecan+ zevk - borç= intihar.

Çözüm bu kadar basit.