Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Kumar VS Psikolojin

Kumarın Üstündeki Etkileri Neler Oldu?

• Kullanılan toplam oy
    109

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Kafaya sıkardım 10 oldu öğrenelim bakalım kimlermiş dm den
Ben sana 200+200 atayım artı roll parasını ayrı atayım Suat'ım sen bizi körmu zannettin
enişte şuan kafaya sıkmak isteyen 11 kişi var sen 6 patlar siparişlerini 50 yap akşama kadar 50 olur rulet oynatıcaz akşama Türk ruleti

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
2,112
113
Kafaya sıkardım 10 oldu öğrenelim bakalım kimlermiş dm den

enişte şuan kafaya sıkmak isteyen 11 kişi var sen 6 patlar siparişlerini 50 yap akşama kadar 50 olur rulet oynatıcaz akşama Türk ruleti
Butun mal varligimizi son kez rulete 7 e koyalım reis gelmese sırayla oynariz Türk ruletini

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Niye 200+200 yazdin novacigim 400 yazsaydin direkt
Dörtyüzlük banknot mu var suvat dost
Adam iki tane 200lük atıcam demiş işte
Novanın forumdaki en asabi insan olmasını şimdi daha iyi anliyorum suvat adamı çıldırtır elim ayağim titriyor şu an at bakalım bi 200 tedavi olalım dost

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
geçen siteden parayı çekemezsen anamı babamı öldürmeyi düşünüyorum diyen bir avel vardı seçeneklere onu koysan işaretlerdi beyinsiz çok forumda

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,901
24,150
113
Novanın forumdaki en asabi insan olmasını şimdi daha iyi anliyorum suvat adamı çıldırtır elim ayağim titriyor şu an at bakalım bi 200 tedavi olalım dost
Pardon dost anlayamadik sen bana 300 at ben sana 500 aticam boylece 200 atmis olucam

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Helal dost paralarla aran çok iyi bize böyle Cin adam lazım dost Suat'ım iyide işte 😀😂😂

Hidircan3347

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
142
46
28
Bırakmak istediğin halde hala oynuyor musun en zor zamanları gecmıssın dost o 2 senede bir sürü dolap döner normalde bütün bekaret orda gider
Hahaha dostum vala kodlari alıyım bonuslari aliyom üye olmadığım site kalmadı nasıl geçti zaman bende bilmiyorum kumarla sevgili oldum iki yıldır 😀