Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Yüzünden

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
151
43
kumar yüzünden yaptığınız, en pişman olduğunuz anı nedir. ben yaşım 23 ken pılıyı pırtıyı toplayıp evden gitmiştim kimseye de haber vermedim. herkes beni aramıştı amk salaklık işte
Herkesten borç almiatim çalıştığım yerde ve odeyemedim çıkmaza girmiştim işten kovacakalrdi beni şansım yaver gitti 5 bin TL param vardı yatırdım ve 100 bin kazanc elde etmiştim oynayarak bütün borçlarımı odemistim şimdi yine aynısı oldum malesef ki ne yapicam bilmiyorum

Gecekor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,328
429
83
Borcum yok çok şükür ama vipslota bulaştığımdan beri başım kayıptan gecinmiyor en yakın zamanda kurtulmam dileğiyle

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Kardeşimin teleefon parasını gidip rulette yemiştim batırdım gittim kendim teknosadan 20 liralık telefona teknosa kredisi ile 30 lira verince anladım ben ne yaptım

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
arkadasımın iki tlsi vardı ve benımde cok sağlam maçlarım kısacası 2 tlye 60milyar verıyodu o dedı çukulata alak gıttı cukulata aldı bende gurur yaptım demedim ver su kupona basak dıye neyse eskıyı bılırsınız cumrts pazar bayıde gecer ızınler :)) neyse oturdum tek tek 9 maçında sonucunu bekledım kupon tuttu hayatımdakı en buyuk pişmanlıgım ve aptallıgım zamansız yapılan gurur( o maçları cıkarmak için yemınle sabaha kadar yüztane gazede inceledim )

larkvader

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
18
7
3
Herkesten borç almiatim çalıştığım yerde ve odeyemedim çıkmaza girmiştim işten kovacakalrdi beni şansım yaver gitti 5 bin TL param vardı yatırdım ve 100 bin kazanc elde etmiştim oynayarak bütün borçlarımı odemistim şimdi yine aynısı oldum malesef ki ne yapicam bilmiyorum
bi kere kazanınca insan yine olur diye oynuyor işte.. zaten kendi çapımızıda büyük kazanmasaydık kumar oynamazdık

Korkmaz25

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
12
8
kumar yüzünden yaptığınız, en pişman olduğunuz anı nedir. ben yaşım 23 ken pılıyı pırtıyı toplayıp evden gitmiştim kimseye de haber vermedim. herkes beni aramıştı amk salaklık işte
Kumar denilince
Her boku yedim bi ona bulaşmadım ben anlamam diyorum.
Ilk slot oynadığım gün (pandemi baslari) 14.000 çekim yaptım.
Sonrası malum tahmin ediyorsunuz telefon elimden düşmüyor..

Elih72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
287
89
28
Bende bunu yapmıştım ama geri geldim

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,672
5,815
113
Kumar denilince
Her boku yedim bi ona bulaşmadım ben anlamam diyorum.
Ilk slot oynadığım gün (pandemi baslari) 14.000 çekim yaptım.
Sonrası malum tahmin ediyorsunuz telefon elimden düşmüyor..
Zaten şu slot lanetine çoğu kişi pandemi döneminde başlayıp bağımlı oldu maç yokluğundan 10 yildan fazladır illegal oynuyorum kolay kolay cepten yatırıp slot oynamam sporda yatırımı iki kat yaparsam az bir miktari ile oynarım yaşı daha genç olan kardeşlerime abi tavsiyesi kumarı birakamiyorsaniz slotu bırakın

Estebtc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
569
200
43
Babamın kripto hesabını patlattım 700 k bir gecede uçtu gitti çok zor günlerdi 1 ayda zor kurtardım parayı o günden sonra asla büyük para ile ve emanet para ile kumar oynamadım

exaaaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
596
193
43
Babamın kripto hesabını patlattım 700 k bir gecede uçtu gitti çok zor günlerdi 1 ayda zor kurtardım parayı o günden sonra asla büyük para ile ve emanet para ile kumar oynamadım
700kyi nasil bir ayda topladin😁

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,672
5,815
113
Toparlayana kadar babanin aldığı coin tavan yapsaydi kafana sıkmış olurdun kesin geçmiş olsun 700k paradan 1 lirada kaybetsen hepsini kaybedene kadar ne olduğunu anlamaz insan

Korkmaz25

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
12
8
Zaten şu slot lanetine çoğu kişi pandemi döneminde başlayıp bağımlı oldu maç yokluğundan 10 yildan fazladır illegal oynuyorum kolay kolay cepten yatırıp slot oynamam sporda yatırımı iki kat yaparsam az bir miktari ile oynarım yaşı daha genç olan kardeşlerime abi tavsiyesi kumarı birakamiyorsaniz slotu bırakın
Valla yaş kaç burda mavi bilmiyorum ama
Hanı takılırım kısacası en büyük sıkıntı slot
Slotu bıraksam diğerlerini bırakmasam olur diyeceğim neredeyse gerisini sen anla

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,672
5,815
113
Valla yaş kaç burda mavi bilmiyorum ama
Hanı takılırım kısacası en büyük sıkıntı slot
Slotu bıraksam diğerlerini bırakmasam olur diyeceğim neredeyse gerisini sen anla
Onu diyorum bende kumarı kolay kolay kimse birakamaz ama slottan kurtulmaya çalışın gerekirse yasal siteye para atıp kupon yap onu takip et öyle zaman geçir slot çok hizli kaybettirip yanlış kararlar verdirir