Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Yüzünden

Samet54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
330
63
babamın ilk emekli maaşını kumarda kaybettim evden kovdu beni sonra durumu nişanlıma anlattım o ödedi birdaha da babamla işim olmadı şimdi nişanlım para verirse kumar oynuyorum diğer türlü freespin olursa oynarım

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,277
8,956
113
babamın ilk emekli maaşını kumarda kaybettim evden kovdu beni sonra durumu nişanlıma anlattım o ödedi birdaha da babamla işim olmadı şimdi nişanlım para verirse kumar oynuyorum diğer türlü freespin olursa oynarım
Kanka sen niye yasiyon peki

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Hayatımdaki en büyük pismanlik kumar orası kesin
Ama kumardan youwin den yılbaşı frespni vardı ondan 300k kazandım 15k 15k günlük çekim vardı sadece iki gün çektim 3 güne hepsini sıfırladım
O para şuan çok büyük para değil belki ama o zmaan 300k şimdiki 3milyon a bedeldi
Kumarı en kotu tarafı bu
O 300 u kaybetmeyin günlük cekseydim o güne kadar kaybettim tüm parayı kazanmıştım
Hala uzuluyorum
Site odermiydi hepsini bilmem ama 30k ödemişti
Neyse gene konuyu açtım aklıma geldi yine kahroldum:(

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,887
4,955
113
Hayatımdaki en büyük pismanlik kumar orası kesin
Ama kumardan youwin den yılbaşı frespni vardı ondan 300k kazandım 15k 15k günlük çekim vardı sadece iki gün çektim 3 güne hepsini sıfırladım
O para şuan çok büyük para değil belki ama o zmaan 300k şimdiki 3milyon a bedeldi
Kumarı en kotu tarafı bu
O 300 u kaybetmeyin günlük cekseydim o güne kadar kaybettim tüm parayı kazanmıştım
Hala uzuluyorum
Site odermiydi hepsini bilmem ama 30k ödemişti
Neyse gene konuyu açtım aklıma geldi yine kahroldum:(
Yıllar geçse bile unutulmayacak travma

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
151
43
Kendini batırmak isteyen casibomda oynasın herseye mudahle ediyorlar 0 çekim 70 kez yatirim
O site var ya o site buradan küfür etmek istemiyorum sana katılıyorum kardeşim oyunlara nasıl müdahale ettiklerini çok iyi biliyorum casibomdan uzak durun arkadaşlar size bir dost tavsiyesi

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
en fazla kendi yurt paramı yedim 1 ay aç gezdim kendi maaşımı yerim yine aç gezerim sıkıntı yok Allah beterini yaşatmasın

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,226
561
113
Yazık kıza, kendine nasıl yediriyon dostum bu durumu la :) insanda azıcık delikanlilik olur gurur olur :)) ben kız arkadasima bunu yasatsam kafama sıkarım daha iyi

omrkrz363

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
490
388
63
Yazık kıza, kendine nasıl yediriyon dostum bu durumu la :) insanda azıcık delikanlilik olur gurur olur :)) ben kız arkadasima bunu yasatsam kafama sıkarım daha iyi
Büyük konuşma kral. Sonra neye uğradığını sasirsirsin o psikoloji, çaresizlik, o çıkmaza düşmemek için birilerinin kontrolünde olmak burdaki tüm bağımlı insanlar için şart.

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,226
561
113
Büyük konuşma kral. Sonra neye uğradığını sasirsirsin o psikoloji, çaresizlik, o çıkmaza düşmemek için birilerinin kontrolünde olmak burdaki tüm bağımlı insanlar için şart.
Büyük konustugum bişey yok reis. Kumarbaz olmaz ayrı namussuz olmak ayrı.
9 senedir online oynuyorum onceki bayiden oynadiklarimi boskoy.
Yapilacak yanlış çok, ama yanlış yapilacak kişi tamamen karakter meselesi kumarla ilgisi yok

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Sizde de oluyor mu mesela oynuyorum kazanıyorum para çekince içimde bir huzursuzluk oluyor sanki bu parayı istemiyorum öyle hissediyorum sonra dayanamayıp tekrar oynuyorum oynamadan duramıyorum ama para geldiği zaman beni huzursuz ediyor geçen 5bin ile başladım bin lira kaldı o para 60 bin oldu 10 bin lira çektim içimde huzursuzluk var ama yine dayanamadım 50 bini kaybettim işe bakarsanız çoğu zamanda zarara giriyorum işin açığı oynamadan duramıyorum ama oynasam kazansam da huzur bulamıyorum çok karmaşık bir durum

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,577
1,410
113
kumar yüzünden yaptığınız, en pişman olduğunuz anı nedir. ben yaşım 23 ken pılıyı pırtıyı toplayıp evden gitmiştim kimseye de haber vermedim. herkes beni aramıştı amk salaklık işte
Neden kaçtınkı

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,577
1,410
113
Sene 2019 72 bin tazminat yattı 1 k attım kaybettim 1 k atım kaybettim öyle oyle bi bakmışım 15 k gıtmiş sonra 20 k attım 15 geri aldım ama ömrümün yarısı gitti birde evliyım eve ne derim diye kendi mi kedimi yedim bitirdim birdaha asla o hataya düşmedım