Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumara Veda

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Mrb arkadaşlar
Vbet
gtas oF olympust 23 bin TL kazandım çok şükür bu zaman kadar olan kaybımı karşılamaz ama artık bırakıyorum çünkü gerçekten yorucu zamanlar yaşadım yaşayanlar da var inşallah sizde toparlarsınız

Ekli dosyalar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,972
44,347
113
Mrb arkadaşlar
Vbet
gtas oF olympust 23 bin TL kazandım çok şükür bu zaman kadar olan kaybımı karşılamaz ama artık bırakıyorum çünkü gerçekten yorucu zamanlar yaşadım yaşayanlar da var inşallah sizde toparlarsınız
Kardes cok isterimno dedigin olsun ama o is zor be.kazanc isin tbrkler hedefinde basarilar dilerim

cerayan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,544
593
113
Mrb arkadaşlar
Vbet
Tebrikler kardeşim mükemmel para

cerayan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,544
593
113
Mrb arkadaşlar
Vbet
Hiç kumara atma ye o parayı bitir oynayacaksan öyle oyna .bir de oyunun kazanç videosunu paylaşir mısın ccok seviyorum izlemeyi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,972
44,347
113
Kolay hiç bir şey yok valla Allah yar yardımcımız olsun inşallah
Amin kardesim insallah ben daha fazla olumsuz seyler yazmak istemiyorum.tekrsr tbrk ederim hayatinin kalaninda basarilar.he illa hedefim bu diyorsan bu ise suan basla ve burdan uzaklas daha sonrasinda yapman gerekn daha cok islem var

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Amin kardesim insallah ben daha fazla olumsuz seyler yazmak istemiyorum.tekrsr tbrk ederim hayatinin kalaninda basarilar.he illa hedefim bu diyorsan bu ise suan basla ve burdan uzaklas daha sonrasinda yapman gerekn daha cok islem var
Evet öyle güzel dileklerin için teşekkür ederim

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Tebrıkler dost

Ama bizler zor bırakırız..

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
İnanki şu an tam 50 bin borcum var 50 geçti elimize attık 100 aldık attık çekti bizi içeri çıkmak gerçekten çok zor insanı içten içe çürütüyor
Malesef dost bırakırsan ne mutlu senin adına sevinirim