Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumara Veda

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,889
6,690
113
Umarım bırakırsın . Benimde amacım 25 k kazanıp herşeyi bırakmak umarım hallederiz bizde . Herşey gönlünce olsun

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
707
209
43
Cok guzel bir haber darisi benim başima. Bende cok istiyorum birakmayi ama başaracagim

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
O parayı 2 böl farklı hesaban da x li alt yapıya at suan kur eski kurdan hesaplanıyor birinden alt al birinden ust al yuzde 20 fazla cek 😂

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,529
644
113
Mrb arkadaşlar
Vbet
gtas oF olympust 23 bin TL kazandım çok şükür bu zaman kadar olan kaybımı karşılamaz ama artık bırakıyorum çünkü gerçekten yorucu zamanlar yaşadım yaşayanlar da var inşallah sizde toparlarsınız
Tebrikler KARARIN için.

Zararın neresinden dönersen KARDIR.

Umarım bu kararda eminsindir ve geri dönüş yapmazsın.

Yeni hayatında mutlu sağlıklı yaşa.

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,664
1,377
113
Ins odemeni sorunsuz alırsın borçlarını kapa bulaşma yolun sonu yok heleki slot oyunları için hayatinda başarılar

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Mrb arkadaşlar
Vbet
gtas oF olympust 23 bin TL kazandım çok şükür bu zaman kadar olan kaybımı karşılamaz ama artık bırakıyorum çünkü gerçekten yorucu zamanlar yaşadım yaşayanlar da var inşallah sizde toparlarsınız
Tebrikler kazancın daim olsun. Herşey gönlünce olsun

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Bence sen bırakmassin gibi geliyor para az çünkü 500 TL bin TL deneyelim derken 1 saate gitmesin hayırlısı olsun inşallah bırakırsin

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Kumari birakmak icin bir meblağ hedeflemeyin beyler. Ay icersinde baktiginda totalde ondan fazla para gidiyor. Yani oynamasan kârda oldugun bi sistem var ortada. Kazanmak bi 3 gun mutlu ediyor sonrasi yine ayni. Kazanmamin tek artısı, yeni oyunlar denemek bilmedigim takimlar denemek baska bir artısı yok yani.

sarajay55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
1,006
113
çok değil 20-30k arası birşey kazansam bende bırakırım

ama kazanacam diye son 1 ayda 10k içieri girdim

osman2023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
350
153
43
sakın bir daha dönüp bakma bile kardeşim paranı güle güle harca

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Veda eden biri gelip buraya konu açmaz :D bugün bülten güzel dost

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
867
93
Ins odemeni sorunsuz alırsın borçlarını kapa bulaşma yolun sonu yok heleki slot oyunları için hayatinda başarılar
Arkadaşlar @Vbet Türkiye den 1 yıldır oynuyorum. Betconun sahibi olduklarını düşüyorum. Youtube-twitter kanallarını da takip ederseniz bu firmanın gerçekten bu piyasanın sefirlerinden olduklarını düşünüyorum. Ayrıca 100 k ya kadar maks 5 dakikada ödeme yapılıyor. Üzeri tutarları görmediğim için birşey diyemem :)
Not: Site adamı değilim. Ben kim site adamı olmak kim :)

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,778
6,966
113
Arkadaşlar @Vbet Türkiye den 1 yıldır oynuyorum. Betconun sahibi olduklarını düşüyorum. Youtube-twitter kanallarını da takip ederseniz bu firmanın gerçekten bu piyasanın sefirlerinden olduklarını düşünüyorum. Ayrıca 100 k ya kadar maks 5 dakikada ödeme yapılıyor. Üzeri tutarları görmediğim için birşey diyemem :)
Not: Site adamı değilim. Ben kim site adamı olmak kim :)
Benim 5k yı 24 saatte yaptırmadı. Bana göre vbet cacık site

sarajay55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
1,006
113
vbet şu an piyasadaki 2-3 güvenilir siteden biridir.
ama eskiden her istediğimde insiyatif verirlerdi son 1 aydır hep red ediyorlar.sanırım bu konuda katılaşmaya başladılar.