Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling KUMARBAZ1982 // Kasa 47K Hedef Çevrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,015
10,547
113

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,906
24,155
113
Aslında betine baywin zlot bankobet tarafbet betkom bayspin betorspin vb bütün sitelerde ilginçtir şansım yaver gitmiyor bi ilginclik var kod harici çekim yapamıyorum bonus da almasam :D
Ha iste kod islerine giriyosan ondandir bak betordan bu 2x yap 4x cekleri yuzde 90 cekiyodum bir gun bir kod aldim 73k mi ne verdi bakiye direkt 500 e sabitlendi 200 yatir 500 mü cek neydi o gunden beri o sitede kazanamadim o yuzden para yatirdigin yerde kod falan alma alsanda kaybet

Barcoreus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,419
246
63
Baywin yeni roket çıkarmış galiba bugün uçuyordu kaç yüz bin x de patladı kendi tgsinde link atti canlı izleyin diye :D

Barcoreus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,419
246
63
Ha iste kod islerine giriyosan ondandir bak betordan bu 2x yap 4x cekleri yuzde 90 cekiyodum bir gun bir kod aldim 73k mi ne verdi bakiye direkt 500 e sabitlendi 200 yatir 500 mü cek neydi o gunden beri o sitede kazanamadim o yuzden para yatirdigin yerde kod falan alma alsanda kaybet
Farklı bi yöntem 2 tanesinde kod işini kesip bunu deniycem banko ile baywinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...