Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling KUMARBAZ1982 // Kasa 48k Hedef 500k Çevrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,248
25,325
113
Yav dayı cıkdıracam yemınle böyle kafam döndü o kadar acil ki bir şeyler yapmam lazım yok her Allah’ın günü aynı şekil oluyo kaybediyorum :) ulan büyü mü bu ne var böyle akıl alır gibi değil
Ayni valla hep dusunuyom 2 3k lara ciktigimda koşeye atsaydim benden zengini yoktu

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,876
76,421
113
Ayni valla hep dusunuyom 2 3k lara ciktigimda koşeye atsaydim benden zengini yoktu
Millette sanıyor biz kazanıyoruz gizli gizli yiyoruz aha gecıkmıs 4 tane ödeme var farklı yerlere bi lira yatırmadık sıkıntım olmayınca çıtından bi kupon yapıp atıyoruz foruma yok bir türlü aşamadım

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,300
2,381
113
Millette sanıyor biz kazanıyoruz gizli gizli yiyoruz aha gecıkmıs 4 tane ödeme var farklı yerlere bi lira yatırmadık sıkıntım olmayınca çıtından bi kupon yapıp atıyoruz foruma yok bir türlü aşamadım
Gece gece darlandim dost Allah ödeme kolaylığı versin

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,248
25,325
113
Ayni la borcun tamamini karsilayacak bir para olsa o an dururum belki yoksa kaybedene kadar her turlu devam

Deadlong

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,539
1,140
113
@KUMARBAZ1982 Şimdiden Tebrikler dostum azmin sabrın başarın için helal olsun 🎉🎉🎉🎉

ez4242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,678
1,282
113
Olmadimi olmuyor ne spor ne slot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...