Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling KUMARBAZ1982 / Kasa10k Hedef 20k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.👌
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,956
10,567
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,956
10,567
113
1 gole 750k gitmişti napoliden. buda son kupondu zaten 1,5 ay olmuş batalı
Bi ara vadeliye attım felan demiştin dayı ne güzel işde kafa hep orda oluyor durtuyor anlıyorum seni tersoluk ayrı sıkıntı cok para ayrı sıkıntı şu kumarda

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
24,727
24,540
113
Bi ara vadeliye attım felan demiştin dayı ne güzel işde kafa hep orda oluyor durtuyor anlıyorum seni tersoluk ayrı sıkıntı cok para ayrı sıkıntı şu kumarda
Hayatımda ilk defa açtım. vade dolmasına 6 gün kala bozdum onu bile tamamlayamadık

tekalali6767

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,829
1,020
113
Para hazımsız karı gibidir. Kaldırır kaldırır kaldırır tam hazza gelmişken indiriverir agacim

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,748
8,132
113
Yerin 70 kat dibine de gömsen o parayı illa çıkarır oynarsın. Kumarcı adam böyledir. Beni de biliyorsun zaten maykom

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,956
10,567
113
Yerin 70 kat dibine de gömsen o parayı illa çıkarır oynarsın. Kumarcı adam böyledir. Beni de biliyorsun zaten maykom
Bilmezmiym abim benim ya araba gitti üzerine nakit gitti yetmedi piskolojısı vallahaa ben kaldıramam diye tahmin ediyorum ama genede büyük konuşmamak lazım can yasom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...