Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Kumarda Kayıplarınız Ne Kadar

Kumarda Kayıplarınız Ne Kadar

• 100k +

Kullanılan: 63 33.2%
  • 50k- 100k

Kullanılan: 24 12.6%
  • 25k - 50k

Kullanılan: 23 12.1%
  • 12.5k - 25k

Kullanılan: 24 12.6%
  • 1k - 12.5 k

Kullanılan: 28 14.7%
  • 0

Kullanılan: 28 14.7%

• Kullanılan toplam oy
    190

Obeykeskiner

¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Yeni Üye
25
8
3
100-200₺

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Buna inanmazsınız ama zaten öğrenciyim ayda bonus kovalarım yine yolumu bulurum bulamazsam çevremde biri gelir oyna der komisyon alırım en kötü son kalan 50 mi 100 ümü atarım ne şanstır onuda kaybetmem hep böyle 2 yıldır

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Buna inanmazsınız ama zaten öğrenciyim ayda bonus kovalarım yine yolumu bulurum bulamazsam çevremde biri gelir oyna der komisyon alırım en kötü son kalan 50 mi 100 ümü atarım ne şanstır onuda kaybetmem hep böyle 2 yıldır
Bulmuşsun yolunu 👏👏🎯

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
niye inanmasınlar kardeşim burdaki çoğu hikaye böyle başlıyo zaten.filmin 2.devresi dramatik zaten

Obeykeskiner

¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Yeni Üye
25
8
3
Gümüşe yatırım yapın daha kazançlı

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Ben 0 ı görünce direkt isaretledim anket sonuçları şaibeli

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
Zamanında istanbulun en güzel cafelerinde takılirdim. Öyle bir ortamım olmuştu ki arkadaşlar gelecek yiyecek içecek para almayın derdim yer ayirttirirdim. 100 garsona 100 valeye tip bırakırdım 3 yıl önce maaş 5 K idi. Evden kavga edip geceyi metrobuste sabahladigim oldu :) Neyseki şimdi kimseye zararım yok varsa oynuyorum yoksa oynayanları izliyorum. Şükretmek önemli. Herkese iyi geceler

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Zamanında istanbulun en güzel cafelerinde takılirdim. Öyle bir ortamım olmuştu ki arkadaşlar gelecek yiyecek içecek para almayın derdim yer ayirttirirdim. 100 garsona 100 valeye tip bırakırdım 3 yıl önce maaş 5 K idi. Evden kavga edip geceyi metrobuste sabahladigim oldu :) Neyseki şimdi kimseye zararım yok varsa oynuyorum yoksa oynayanları izliyorum. Şükretmek önemli. Herkese iyi geceler
Ahh ahh demenin bir faydası yok malesef artık. Her karanlığın sonunda bir aydınlık mutlaka olacaktır 🤲

Obeykeskiner

¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Yeni Üye
25
8
3
Bende düğün salonu şefiydim... şimdi plastik enjeksiyon

Obeykeskiner

¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Yeni Üye
25
8
3
İlk defa duyduğum için soruyorum kardeşim plastik enjeksiyon ne demek 🤔
Plastiği enjeksliyo yani :D
Çalıştığım makine sert düz plastik malzemeyi sıktıştırıp alttan şişiriyor. sonra kalıp parçası yukarı çıkıp vakumluyor kalıp parçasının plastiği ortaya çkıyo.
Plastiğe hükmediyon kısaca