Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumarda Ne Kaybettiniz ?

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,461
8,695
113
Yıllar varki kaybolan kimse farkında deyil
Bu kumar bizlerde bağımlılık yapmış vazgeçilmez
Hasta olmuşuz farkında deyiliz
Maneviyatınız gitmiş
Daha ne kaybedelim
Dost

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Dostlar yok şu kadar miktar kaybettim yok gençliğim gitti gibi bilindik şeyleri yazmadan
Maddi manevi en büyük kaybınız nedir?

Ben üniversitede hayatımın aşkını bulmuştum. Başlarda kumarı gizlemiştim sonra öğrendi sürekli buluşma için elimdeki sermayeyi kaybettim sonunda beklenen oldu benden ayrıldı. Aradan zaman geçti evlendi ve cocugu ile ilgili hikayeler paylaşıyor Instagramda . Içim paramparça bakıyorum her defasında. Isın ilginç yani benle beraber olmadığı için onun adına da mutluyum
Ailemi , 3 senelik ilişkimi , itibarımı , arabamı , sicilimi… gençligimi … üniversite yıllardında iddaa nın asını bilmezdim… 300 tl burs artıyordu hatta …

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,461
8,695
113
Hayatın her anının ayrı bi güzel olduğunu varsayıyorum dayıcım
Neden yarın olmasın birakman icin
Ben oyun konusunda rahatım dost belli bir harçlığı var ayda 3k kaybedersem bir ay boş geziyoruz geri para evde hanımda maaş kartımda evde rahatım yani zamanindaniyi bir batmıştım tabi orası ayrı

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,859
15,300
113
Ne kaybı arkadaşlar bilmiyorsanız oynamayın ya da bilene danışın. (2. Villamda beyaz Ukrayna leblebisiyle küvette şarap içerken yazıyorum.)