Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kumardan Kazandığım Parayla Araba Kiraladım Kaza Yaptım

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,649
2,300
113
Canına bisey gelmemiş boşver varsın arabaya gelsin dostum geçmiş olsun

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,026
9,532
113
Ne güzel 10 k kazanç vurdum slottan araba kiraladım bi kafa dinleyeyim denize gideyim diye 2024 egea domuz çıktı önüme 80-90 la domuza vurdum allahtan sigorta yapmıştım ama yinede girdi sanırım bişeyler yol 70 lik yolmuş
Geçmiş olsun olacağı varmış kumarla olduğunu dusunmuyorum

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,864
992
113
Ne güzel 10 k kazanç vurdum slottan araba kiraladım bi kafa dinleyeyim denize gideyim diye 2024 egea domuz çıktı önüme 80-90 la domuza vurdum allahtan sigorta yapmıştım ama yinede girdi sanırım bişeyler yol 70 lik yolmuş
Arkadaşım aracın beynine bakmıyorlar bu durumlarda kaçla gittiğini söylemezsen sorun olmaz yalnız zaten sigorta vardır o araçta ve sigorta senin hasarını ödemez sen kasko için ödeme yapmışsındır muhtemelen o öder

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,933
113
İş senin kafa da bitiyor sen kumardan kazandık haram para başımıza bir iş gelir kesin diye kendini kurarsan başına gelir
Yoksa adamlar sitelerden onursuzca bir ton soygun yapıyolar senın ki haramsa onların ki 1000 kat haram ne yani sen sevgili kulsun Allah cezanı burda verdi onların kini cehennememi sakladı :)
Kafanda kurma haram maram değil geçmiş olsun

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
45,344
21,638
113
İş senin kafa da bitiyor sen kumardan kazandık haram para başımıza bir iş gelir kesin diye kendini kurarsan başına gelir
Yoksa adamlar sitelerden onursuzca bir ton soygun yapıyolar senın ki haramsa onların ki 1000 kat haram ne yani sen sevgili kulsun Allah cezanı burda verdi onların kini cehennememi sakladı :)
Kafanda kurma haram maram değil geçmiş olsun
Haram degil mi eniste kurbanda kesilir mi puahahaha

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,924
8,293
113
Arkadaşım aracın beynine bakmıyorlar bu durumlarda kaçla gittiğini söylemezsen sorun olmaz yalnız zaten sigorta vardır o araçta ve sigorta senin hasarını ödemez sen kasko için ödeme yapmışsındır muhtemelen o öder
Yok kasko dışında ekstra sigortada yapıyorlar mini hasar sigortası vs ama limiti var örnek 6000 tl ye kadar falan karışlıyor onun yukarısında bir masrafla cepten çıkıyor geri kalan umarım kurumsaldır

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,924
8,293
113
Kumarla alakası yok ya hangi firmadan kiraladın günlüğü ne kadar

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,596
1,706
113
çomardan kazandın gittin domuza jackpot patlatmışın aquwariuumm 😨

Son düzenleme:

Ahmettatlici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,035
269
83
Bende kumardan kazanıp araba aldım 1 hafta sonra motor yedik 😂😂

golcuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,535
545
113
Domuz Çalişabilecek durumda mi?

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,924
8,293
113
Kanka budget egea 2024 500 km vermişti 2300 günlüğü benzin ful al ful getirdi doldurmuştum dolu depoyla yaptım kazayı :(
Tavsiyem enterprise kullan daha ucuz daha iyi çok önemsemiyorlar ufak tefek şeyleri ama ciddi bir sorun varsa ekstra sigorta yapıyor zaten bir şekilde senin için daha iyi olur mobil uygulamasından Türk telekom Lu hattan kirala günlük çok ucuza geliyor ben genelde en ucuz i20 alıyorum ama ellerinden çoğunlukla olmuyor öyle olunca üst segment veriyorlar egec cross, Corolla , megane , focus heosine bindim i20 yerine bazen benzin eksik eteslim ediyorlar sizde ayarlayamazsanız biraz eksik getirin bir şey olmaz falan diyorlar en sıkıntılı olanı da Avis hiç tavsiye etmem bu arada geçmiş olsun ne maliyet çıkartırlar

Tahtsızkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
138
92
28
O kadar bunları düşünüp kumardan vurduğunu söyleyip onla kiralayıp kumarın etki ettiğini söyleyecek kadar namuslu isen kumarı oynamayacaksın kardeş

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,861
2,435
113
Çok geçmiş olsun inan ki domuzada çok üzüldüm belki de yavruları bekkliyordu belkide bir Anneydi :( can sagligi versin Allah

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,841
853
113
Kasko zaten sigorta değil mı