Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kumardan Kazandığım Parayla Araba Kiraladım Kaza Yaptım

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,344
4,734
113
Tavsiyem enterprise kullan daha ucuz daha iyi çok önemsemiyorlar ufak tefek şeyleri ama ciddi bir sorun varsa ekstra sigorta yapıyor zaten bir şekilde senin için daha iyi olur mobil uygulamasından Türk telekom Lu hattan kirala günlük çok ucuza geliyor ben genelde en ucuz i20 alıyorum ama ellerinden çoğunlukla olmuyor öyle olunca üst segment veriyorlar egec cross, Corolla , megane , focus heosine bindim i20 yerine bazen benzin eksik eteslim ediyorlar sizde ayarlayamazsanız biraz eksik getirin bir şey olmaz falan diyorlar en sıkıntılı olanı da Avis hiç tavsiye etmem bu arada geçmiş olsun ne maliyet çıkartırlar
enterprise ın arabaları kirli ve sıkıntılı oluyor diyenler vardı geçen sene gerçekliği var mı dost sen bilirsin konusu açılmışken soruyum

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,933
113
Çok geçmiş olsun inan ki domuzada çok üzüldüm belki de yavruları bekkliyordu belkide bir Anneydi :( can sagligi versin Allah
Domuz gibi sevimsiz ve zararlı bir hayvanın neyine üzüldün dost
Kurbanda kıtır kıtır kesecekler koyuncukları onlara da üzülüyor musun

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,155
2,381
113
İş senin kafa da bitiyor sen kumardan kazandık haram para başımıza bir iş gelir kesin diye kendini kurarsan başına gelir
Yoksa adamlar sitelerden onursuzca bir ton soygun yapıyolar senın ki haramsa onların ki 1000 kat haram ne yani sen sevgili kulsun Allah cezanı burda verdi onların kini cehennememi sakladı :)
Kafanda kurma haram maram değil geçmiş olsun
Helal kanki gene vermisin vaazı

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
693
93
Ne güzel 10 k kazanç vurdum slottan araba kiraladım bi kafa dinleyeyim denize gideyim diye 2024 egea domuz çıktı önüme 80-90 la domuza vurdum allahtan sigorta yapmıştım ama yinede girdi sanırım bişeyler yol 70 lik yolmuş
3 ağza 3 burna reis.

besiktaslitl

Bir dostunuz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,985
1,271
113
En güzeli fırın sütlaç

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,864
992
113
Kasko zaten sigorta değil mı
Hayır ikisi farklı şeyler kasko zorunlu değil isteğe bağlı yapılıyor ve hem senin hem karşı tarafın zararını karşılıyor

trafik sigortası zorunlu haksız olanın ki haklı olanın zararını karşılıyor ama bu arkadaşın sigorta diye bahsettiği ekstra bir şey sanırım kiralama konusunda sigorta diye geçen şeyin içeriğinde ne var bilmiyorum

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,924
8,293
113
enterprise ın arabaları kirli ve sıkıntılı oluyor diyenler vardı geçen sene gerçekliği var mı dost sen bilirsin konusu açılmışken soruyum
Dost en az 10 defa kiraladım sanırım yoğunluğa göre değişiyor ben Tekirdağ ofisini kullanıyorum arabaları güzel ve temiz bayramda mecburen Beylikdüzü ofisinden aldım o araba mesela sıkıntılıydı çok vuruğu vardı biraz ofisten ofise fark olabilir ama memnunum şahsen

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,686
423
83
Bende kumardan kazandığım parayı Bi güzel edeyim derken kaza yapmıştım, alkollüydum, trafik lambası, dubalar falan çarptım araba bayağı hasar almıştı, ehliyette gitmişti Bi palio parası kadar para ödedim, cezalar araba tamiri vs. Yapicak bisey yok dostum bende dedim nasıl öderim falan ama ödeniyor Bi şekilde cana gelmesin , her olaydan da ders almak gerek

habisrwy

hayat bitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,413
3,242
113
sen o 10biniharam sayıyosan haram yemeyen şu zamanda yüzde5 kesimdir maks

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,338
2,564
113
Ormanda mı geziyodun birader domuz nedir

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,861
2,435
113
Üzülüyormusun ne demek sen o domuzun bir anne olduğunu düşünmüyor isen insanlığından şüphe et. İster domuz isterse bilmem ne olsun o hayvan senin yüzünden öldü ben uyuyamazdim günlerce ya çocukları vardiysa ya anne ise diye düşünnekten mahvolurudnlm. Eğer böyle düşünmedi isen kendini bir yokla insan olduğunu farkına var dostum. Herkesin görüşü farklı ben hamam böceği bile öldürmüyorm.artik.pecete.ile.disari atiyorum

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,861
2,435
113
Sevimsiz derken. Ona göre de sen ve ben sevimsiziz unutma.ey insanoğlu uyannnn ŞEYTAN BİZİZ