Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumarı Bırakıyorum

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Reis 1600 tl borç mu 50 bin borcum var be hiç bi gelirim yok işede giremiyorum

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
DEĞERLİ ARKADAŞLAR BİR SÜREDİR DÜŞÜNÜYORUM BU İLLET KUMAR BANA NE KAZANDIRDI, BIRAKIN KAZANMAYI SÜREKLİ CEPDEN MAAŞDAN YEDİK ÜSTÜNE EVDEKİ HUZURSUZLUK DA CABASI. DÖNÜP ÇEVREME BAKIYORUM DA ADAM BENDEN 10 YAŞ KÜÇÜK ÇOCUKLARI VAR ÖMÜR AKIP GİDİYOR FARKINDA DEĞİLİZ. SÜREKLİ EVE YALAN MAAŞ YATMADI BORCA VERDİK KISACASI HİKAYE BİTMİYOR. HER TARAFTAN GÜNAHA GİRİYORUZ, YAŞ 32 AMA DAHA BİR BALTAYA SAP OLAMADIK. EVDEKİLER MEMLEKETE GİTSE MAL GİBİ ORTADA KALACAĞIM AZ ÖNCE TÖVBEMİ ETTİM İNŞALLAH BU İLLETE BİR DAHA BULAŞMAM. PARAM CEBİMDE KALIR BİRİKİM YAPARIM DAHA İYİ. SÜREKLİ ÇEVREMDEKİLERİ ÜZDÜM BAŞTA AİLEM, BU ZAMANA KADAR MADDİ OLARAK ÇOK ŞEY KAYBETTİM AMA EN ÖNEMLİSİ AİLEMİ KAYBETTİM, RABBİM 1 KURUŞUN BİLE HESABINI SORACAK. UMARIM TEZ ZAMANDA SİZDE BIRAKIRSINIZ ALLAH IM TÜM GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN. BİLMEDEN KIRDIĞIM BİRİLERİ VARSA HAKLARINI HELAL ETSİNLER.
Reis umarım dönmezsin ve birgün bende başarırım ama çok niyetliysen buna şunları yapmanı öneririm forum üyeliğini sil burda dolaşırsan once bir bonusa yapışırsın zaten para yatırmıyorum diyerek sonra ucundan kaçar para atim dersin bir gecede hersey terse döner ve en önemlisi cep no nu degiş sms gelmesin artık aldığın kararda başarılar

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,194
1,741
113
umarım bırakabilirsin reis arkadaşa katılıyorum bence numaranı değiştirmen büyük faktör

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,967
6,761
113
En basta telefonun yada bilgisayarını elden çıkart başka türlü aklına hep gelir . Umarım başarırsın

Beckham123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
350
315
63
En basta telefonun yada bilgisayarını elden çıkart başka türlü aklına hep gelir . Umarım başarırsın
Reis umarım dönmezsin ve birgün bende başarırım ama çok niyetliysen buna şunları yapmanı öneririm forum üyeliğini sil burda dolaşırsan once bir bonusa yapışırsın zaten para yatırmıyorum diyerek sonra ucundan kaçar para atim dersin bir gecede hersey terse döner ve en önemlisi cep no nu degiş sms gelmesin artık aldığın kararda başarılar
EYVALLAH ÜSTAT BAŞTA ZATEN BURDAKİ ÜYELİĞİMİ KAPATARAK BAŞLİYORUM AMA BU YOLDA KARARLIYIM...

Beckham123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
350
315
63
ARKADAŞLAR ALLAH A EMANET OLUN KENDİNİZE İYİ BAKIN RABBİMİZE YÖNELELİM...

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Adam evliya oldu kumarı bırakıcam derken hakkinda hayırlısı hocam :)

alex5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
424
63
Malesef birakamazsin bı şarkı benden sana gelsin

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,985
22,574
113
Namaza baslayan adam kumar oynamaz namaza baslamak lazım huzur olcakki bırakasıın bu illeti

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Biraksan o seni birakmaz dostum. Hafyaya holiganbet 100 frbet olur alirsin onu

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Beyler yorumları baştan sona okudum herkes bırakamzsın öyle böyle demiş bence bu çok yanlış arkadaş bi karar almış ve tövbe etmiş bence her şey kafada başlar bırakamam diye bi şey yok benim dedem 45 senedir içtiği sigarayı bıraktı 10 senedir ağzına sürmüyor etrafımda uyuşturucudan kurtulup namazında niyazında olan insanlar var kendiniz bırakmıyorsunuz diye başkalarının yaptığı güzel şeyleri baltalamayın hepinize hayırlı geceler

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
Valla bende günaha girmeyeyim diye maş alana kadar tövbe ediyorum:D

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
DEĞERLİ ARKADAŞLAR BİR SÜREDİR DÜŞÜNÜYORUM BU İLLET KUMAR BANA NE KAZANDIRDI, BIRAKIN KAZANMAYI SÜREKLİ CEPDEN MAAŞDAN YEDİK ÜSTÜNE EVDEKİ HUZURSUZLUK DA CABASI. DÖNÜP ÇEVREME BAKIYORUM DA ADAM BENDEN 10 YAŞ KÜÇÜK ÇOCUKLARI VAR ÖMÜR AKIP GİDİYOR FARKINDA DEĞİLİZ. SÜREKLİ EVE YALAN MAAŞ YATMADI BORCA VERDİK KISACASI HİKAYE BİTMİYOR. HER TARAFTAN GÜNAHA GİRİYORUZ, YAŞ 32 AMA DAHA BİR BALTAYA SAP OLAMADIK. EVDEKİLER MEMLEKETE GİTSE MAL GİBİ ORTADA KALACAĞIM AZ ÖNCE TÖVBEMİ ETTİM İNŞALLAH BU İLLETE BİR DAHA BULAŞMAM. PARAM CEBİMDE KALIR BİRİKİM YAPARIM DAHA İYİ. SÜREKLİ ÇEVREMDEKİLERİ ÜZDÜM BAŞTA AİLEM, BU ZAMANA KADAR MADDİ OLARAK ÇOK ŞEY KAYBETTİM AMA EN ÖNEMLİSİ AİLEMİ KAYBETTİM, RABBİM 1 KURUŞUN BİLE HESABINI SORACAK. UMARIM TEZ ZAMANDA SİZDE BIRAKIRSINIZ ALLAH IM TÜM GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN. BİLMEDEN KIRDIĞIM BİRİLERİ VARSA HAKLARINI HELAL ETSİNLER.
Holiganbet 10 000 olsun eger don kilot kodu yazmaya kalkmazsan gece birsey bilmiyom..

xmen7772

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,086
5,361
113
aldığın karar hakkında hayırlı olsun kardeşim umarım istediğin gibi olur ama sebat etmek iradene sahip olman gerekir zamanında bizde senin geçtiğin yollardan geçtik ne huzur kaldı ne uyku ne sosyal hayat vs onun için verdiğin karara saygı duymak lazım saygılar