Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumarı Bırakmak İsteyenlere Bir Not

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Borsa da olacklari soyluyorum.istedigin gibi hizlica kazanamicaksin kumara atim kazanim diyeceksin kaybedeceksin.Lol valorant tarzi oyunlara gelirsek bagimliliktan yeni bir bagimlilik yaratirsin.Vakitini iyi degerlendirmen lazim yeni ugraslar bulman lazim yoksa bu meretten ancak kisa sureligine uzak durabilirsin.Sonra geri baslarsin.

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Kardeş sana özetliyim yaşım 42 20 senedir diyorum ki son 4 ayım kaldı borcum bitiyor işim olmaz, o son 4 ay hic gelmedi borc 20 senedir hic bitmedi

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Hem istesemde oralarda oynayamicam, hem 6 ayda borclar ortadan kalkicak, 40 gün izin sonra bidaha 6 ay, iyi bi rehabilite olucam, hemde maddi açıdan iyi olucak, he geçmişi düşünmucem orası ayrı giden gitti, en azından hayat ikinci bi şansı verdi bana , bak millete o 2. Sansida vermiyo
O 6 ayı bilirim ben benimde son 3 ayım borc bitimine 29 senedir ne 2 ay oldu hep 3 ay A düze cıkıyorum

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Bak dostum benim cok felaket bir kopek fobim var. Ufak pani böyle cük kadar kopek bile olsa korkarim. Gecenin olmadik vakti atmlerin onunde yatiyor sokak kopekleri, ben o korkuyu bastirip para yatirmaya gitmistim. O gun anladim yani bu meretin birakilacak bir sey olmadigini. Netflixmis valorantmis illaki kafayi dagitir ama, bazi insanlarin geri donusu yok. Cok felaket bir borc batagi var. Ve bir yerden parlama hirsi. Ben bagimli bir insanin normal yollardan bu illetten kurtulacagina inanmiyorum
Köpekten bende korkuyorum ATM lerde az mücadele vermedim :Ddd

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Her şey iyi güzel anlatmışsında hocam, borsa yüzünden günde kaç kişi intihar ediyor bakabilirsin.
Daha kötü ev araba arsa tarla satıp batanlar var.
Arkadaşımla yanyana oturuyoruz. Hesabında 190bin TL var tuvalete gitti geldi.130 bin kaldı.
Tek maça 60 bin bassan daha iyi dedim yuzde 50 şansın var. alt üst oynarsın.
Borsada batmak daha kolay.
Daha başka birşey desen tamam diycem her ay 1 çeyrek altın alırsın
5 yıl sonra60 çeyrek altın olur dersin biriktirdim.
Borsa atcoin eşekcoin bunlar bence iddadan daha beter.
İddaa 50 lira kupon yaparsın 2 gün izlersin. Borsa 50bin atarsın 1 saat sonra 55000 olur tamam dersin uyursun sabah kalkınca 20bin hayırlı işler.