Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumarı Bırakmak İsteyenlere Özel

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
Merhaba Arkadaşlar,
Burada hepimiz kumar oynadık, oynamaya devam edenler var. Bir yandan da bırakmak isteyip bırakamayanlar var. Burada amacım ihtimal olsa bile en azından bir kaç arkadaşımı belki kurtarabilmektir.
Ben uzun yıllar boyuca Knight online oynadım. Bu yıl yeni açılan serverlar ile birlikte tekrar oyun yükselişe geçti ve para saçmaya başladı. Oyuna bir miktar para yatırmak gerekiyor başlarken ama bu para kendisini 10 gün içerisinde çeviriyor ve hem vakit harcayarak hem de sabır göstererek güzel paralar kazandırabiliyor. Saatlerce bilgisayar başında maç takip etmek yerine oyuna odaklanınca gerçekten kazanç kaçınılmaz oluyor. Ben örnek olarak 1 ay içerisinde kazandığım miktarların ekran görüntüsünü paylaşacağım, bu konu altında oyun hakkında her türlü desteği de sağlarım. Umarım faydası olur.
Ekli dosyayı görüntüle 310703
Steam hesabı ile mi oynanıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,097
44,407
113
Merhaba Arkadaşlar,
Burada hepimiz kumar oynadık, oynamaya devam edenler var. Bir yandan da bırakmak isteyip bırakamayanlar var. Burada amacım ihtimal olsa bile en azından bir kaç arkadaşımı belki kurtarabilmektir.
Ben uzun yıllar boyuca Knight online oynadım. Bu yıl yeni açılan serverlar ile birlikte tekrar oyun yükselişe geçti ve para saçmaya başladı. Oyuna bir miktar para yatırmak gerekiyor başlarken ama bu para kendisini 10 gün içerisinde çeviriyor ve hem vakit harcayarak hem de sabır göstererek güzel paralar kazandırabiliyor. Saatlerce bilgisayar başında maç takip etmek yerine oyuna odaklanınca gerçekten kazanç kaçınılmaz oluyor. Ben örnek olarak 1 ay içerisinde kazandığım miktarların ekran görüntüsünü paylaşacağım, bu konu altında oyun hakkında her türlü desteği de sağlarım. Umarım faydası olur.
Bu ne bro.3 gunde 4 k cekmissin bunun hepsini karsiliksiz sadece oyun itemi boss itemi kazancimi?

Lisandrolopez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
272
63
15 yıl oynadım knight oyun oynamayı bilmeyen bulaşmasın farm atabilmen için 5 -6 k gömen lazım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,097
44,407
113
Merhaba Arkadaşlar,
Kardes burda 9 k civari cekim var.ne kdr para harcadin bu cekimleri yapana kadar?

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
Bu ne bro.3 gunde 4 k cekmissin bunun hepsini karsiliksiz sadece oyun itemi boss itemi kazancimi?
exp item düştü 1-2 tane onları sattım, bide jrden gelen gemleri kırdım heros attı onu sattım :D

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,097
44,407
113
ben şuana kadar sadece 611 lira premium parası bide item için 400 lira yatırdım
Bu is kafama yatti benim kasmaktan falanda hic erinmem ama pc alma imkanim yok be.ayrica sen 2 pcden oynuyorum demissin o bosu buyuk ihtimalle 2 hesapla oynayarak kesiyorsun degilmi?tek hesapla kesiliyormu

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,554
4,802
113
Hey gidi günler şu oyunu 10 seneden fazla oynamisimdir uskodan önce myko zamanından beri. Olympia xigenon vs char kastım hep bu serverlarda. 12 saat ben 12 saat ortak 24 saat oyundaydi char. Boşa düşme saatlerini bilip hesaplayıp tq hq vs ne varsa kesiyorduk. O zamanlar DC War premium falan alıyorduk tüm eventlara katılıyorduk cz'de ismimiz vardı np semboller alıyorduk günlük pot paramız kim bilir kaç m'di. Şimdi görünce duygulandım arada moradon müziğini açıp dinlerim YouTube'dan.

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
H isler son gunlerde iyi cekmissin.sen her seferinde yeri servera gecicen galiba
hayır 5 senede 1 kere yeni server açılıyor ama ilk defa b u kadar kalabalık oldu ve bu fiyatlar düşmez artık

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
mesela buraya yazdıktan sonra farm yapmaya başladım anlık hasılatı atıyorum ;
1677609379771.png
10 adet bıçak düştü + 8 m para birikti bıçaklar 2 m den satılıyor yani (28m) bu da demek oluyor ki siteye sattığımız zaman
1677609492924.png
1.5 saatlikkazanç.

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113

mehmetbrk4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,067
907
113
Bilmeyen adamın farm yapma ihtimali çok zor eslant farmı ölü zaten cz de hiç dayanamazlar + şans odaklı senin bahsettiğin çoğu şey kumardan bi farkı yok gem topla kır heros çıksın sat slota git spin at aynı muhabbet zaten sadece farm ile en babası günde kasacağın 50m upgrade yi gem fragment i karıştırmadan.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,097
44,407
113
mesela buraya yazdıktan sonra farm yapmaya başladım anlık hasılatı atıyorum ;
Ekli dosyayı görüntüle 310753
10 adet bıçak düştü + 8 m para birikti bıçaklar 2 m den satılıyor yani (28m) bu da demek oluyor ki siteye sattığımız zaman
Ekli dosyayı görüntüle 310754
1.5 saatlikkazanç.
Siteye satis olmasi cok iyiymis ya benim oynadigim zamanlar yokdu o.opal kekuri falan + basma itemleri vardi simdi animsamaya basladim oyunu cok oldu be hey gidi 20 sene

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
Bilmeyen adamın farm yapma ihtimali çok zor eslant farmı ölü zaten cz de hiç dayanamazlar + şans odaklı senin bahsettiğin çoğu şey kumardan bi farkı yok gem topla kır heros çıksın sat slota git spin at aynı muhabbet zaten sadece farm ile en babası günde kasacağın 50m upgrade yi gem fragment i karıştırmadan.
50 m az mı hacı günlük 150 lira aylık 4500 lira yapar gemleri hiç kırma direkt sat günlük 1 gb kafadan geliyor eslant farm halen güzel ben gargo veya satiros farmlıyorum kurtarıyoz slotlar

kturgay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
917
266
63
Merhaba Arkadaşlar,
benim internet Cafem vardı 2005 senesinde 2 tane hesap vardı cafeyi kapattıktan sonra vermiştim hesapları oynayan tanıdığım da var geçimini de bu oyundan yapıyor

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
benim internet Cafem vardı 2005 senesinde 2 tane hesap vardı cafeyi kapattıktan sonra vermiştim hesapları oynayan tanıdığım da var geçimini de bu oyundan yapıyor
aynen benim arkadaşım evlendi 1 senede 100.000 liraya evini dizdi oyundan

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
videoyu izleyerek biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz. Çocugun anlattığından tek farklı şey serverlar bu videonun üstüne yeni serverlar açıldı