Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Kupayı Sizce Kim Alır Sivas Mı Kayseri Mi

darbekentli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
942
261
63
Var geldi fener hariç herkes şampiyon oldu basaksehir bile tartışılacak bir şey yok artık

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
4,082
113
Kayseri alır

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Peki zamanın da M.ali aydınlar ben olmasaydım o kupa orada olmazdı benim sayemde orda (2010-2011) geldi feneri düşmekten kurtardı ve gitti bunun için bir gecede yasa çıkarıldı bu ülkede şike yapan ligden düşmesi kaldırıldı bunların hepsi bu ülkede bu hakemlerle olmadı mı sevgili dostum kendi ağızlarıyla sonradan açıkladılar. Ben oraya gol atmaya gitmedim ki diyen Sivassporlu Mehmet yıldız. Hocaya gidip hocam teşvik primi alırsam günah olur mu diyen İbrahim akın. Demem o ki o zamanlar şaibe yoktu da bu sene mi şaibeli lig oldu ? Var sistemi geldiğinden beri 4 büyüklerden en az puan toplayan takım fenerbahçeymiş ne tesadüf :) Bu zamana kadar kendi aranızda paylaştınız şampiyonlukları para istanbulda kalsın anadolu takımları güçlenmesin dediniz. Elinizi vicdanınıza koyun geçmişinizi unutmayın.
Var konusuna hiç girme mahcup olursun saçma sapan çizilen var çizgileri iptal edilen saçma sapan goller . Yok sortunu siyirmis ofsayt felan ennerin konyada eline carmadigi halde vardan uyduruk bi el var kararı çıkması antepte aynı cizgide buz gibi golu yemesi hepsini biliyoruz bana anlatmana gerek yok . 40 sene sonra şampiyon oldunuz yıllardır piyasada yoktunuz takım bayraklarıniz koltuk altında tozdan gorulmuyordur .Yıllardır sesiniz çıkmıyor ya bu sene şampiyon oldunuz sevinjn bi 40 sene daha şampiyonluk hayal olucak.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
8 senedir şampiyon olamıyoruz ama ne hikmetse Fener kollaniyor demi ya güldürmeyin adamı yıllardır medyada bu algılarla yaşadınız
8 sene şampiyon olmamış takım yok var gelmiş felan var dan öncede aynıydı değişen bisey olmadi Fener ligdeki 17 takima karşı dostu yok .Bjk gs ts liye sor ilk diyeceği şey Fener olmasında kim olursa olsun der şampiyon. Neyse daha yorum yapmicam uzayacak gidecek

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Var konusuna hiç girme mahcup olursun saçma sapan çizilen var çizgileri iptal edilen saçma sapan goller . Yok sortunu siyirmis ofsayt felan ennerin konyada eline carmadigi halde vardan uyduruk bi el var kararı çıkması antepte aynı cizgide buz gibi golu yemesi hepsini biliyoruz bana anlatmana gerek yok . 40 sene sonra şampiyon oldunuz yıllardır piyasada yoktunuz takım bayraklarıniz koltuk altında tozdan gorulmuyordur .Yıllardır sesiniz çıkmıyor ya bu sene şampiyon oldunuz sevinjn bi 40 sene daha şampiyonluk hayal olucak.
Tamam

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Her takımın aleyhine yanlış kararlar defalarca çıktı var da bunu Fener ts vs diye nitelendirmeye gerek yok ona bakılırsa bizim 1-1 biten maçta gol attığınız frikikte mert Hakan’ın yerde kaldığı pozisyon faul müydü sence bence uzaktan yakından alakası yok ki hiçbir yorumcu bile faul demedi o pozisyona dediğim gibi her takıma çıkıyor zaman zaman yanlış kararlar o önemli değil 40 sene mevzusuna gelince madem 40 senedir olamıyorduk şampiyon bırakın da sevincimizi yaşayalım abi tebrik etmek çok mu zor sen de yazıyordun burda ligin bitmesine 10-15hafta varken trabzonspor şampiyon diye yalansa yalan de oynadık olduk bu kadar basit seneye başkası oynar başkası olur altında mana aramaya gerek yok bence

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
752
226
43
Şampiyon olmuş takım normal futbolcuların aklı bu maçta değildi bariz belliydi maç başından beri. Bu sene çok balon patlattık seneye de yeni takviyelerle devam ederiz :) Tebrik etmesini bile bilmiyorsunuz bu sene bu takım en yakın rakibine 20 küsür puan fark attı lig tarihinde böyle bir şey var mı ? Bugün rezil top oynadı Trabzon , Kayseri hakederek kazandı. Tebrik ediyorum kayserili dostları keşke siz de şampiyon olan takımı tebrik etmesini bilseniz. Baheneniz hazır gerçi kollandı ve şampiyon yapıldı bundan önce ki seneler Var yokken neler dönüyodu bu ligde onlardan bahseden yok :) Neyse iyi ki Trabzonspor'luyum. :)
20 az olmus 50puan diyelim

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Her takımın aleyhine yanlış kararlar defalarca çıktı var da bunu Fener ts vs diye nitelendirmeye gerek yok ona bakılırsa bizim 1-1 biten maçta gol attığınız frikikte mert Hakan’ın yerde kaldığı pozisyon faul müydü sence bence uzaktan yakından alakası yok ki hiçbir yorumcu bile faul demedi o pozisyona dediğim gibi her takıma çıkıyor zaman zaman yanlış kararlar o önemli değil 40 sene mevzusuna gelince madem 40 senedir olamıyorduk şampiyon bırakın da sevincimizi yaşayalım abi tebrik etmek çok mu zor sen de yazıyordun burda ligin bitmesine 10-15hafta varken trabzonspor şampiyon diye yalansa yalan de oynadık olduk bu kadar basit seneye başkası oynar başkası olur altında mana aramaya gerek yok bence
Sana lafim yok kardeşim tebrik ederiz: ))))

cerayan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,544
593
113
Şampiyon olmuş takım normal futbolcuların aklı bu maçta değildi bariz belliydi maç başından beri. Bu sene çok balon patlattık seneye de yeni takviyelerle devam ederiz :) Tebrik etmesini bile bilmiyorsunuz bu sene bu takım en yakın rakibine 20 küsür puan fark attı lig tarihinde böyle bir şey var mı ? Bugün rezil top oynadı Trabzon , Kayseri hakederek kazandı. Tebrik ediyorum kayserili dostları keşke siz de şampiyon olan takımı tebrik etmesini bilseniz. Baheneniz hazır gerçi kollandı ve şampiyon yapıldı bundan önce ki seneler Var yokken neler dönüyodu bu ligde onlardan bahseden yok :) Neyse iyi ki Trabzonspor'luyum. :)
Öncelikle yazdığın şeylerin hepsi vasatlik kardeşim.20 puan filan fark yok bak 9 puan fark sadece . Bu kadar iyiyken . İstanbul takımları bu kadar berbatken bile durum buysa.cifte kupa alamiyosaniz zaten başarısızsiniz. Şampiyon oldu hak etti ama eze eze de olmadı bence beklenti altında kaldı diğer takımlar kotuyken daha iyisi olmalıydı.

cerayan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,544
593
113
Ayrıca bu konu sıvas üzerinden açıldıysa görün bakın Alanya alır

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Öncelikle yazdığın şeylerin hepsi vasatlik kardeşim.20 puan filan fark yok bak 9 puan fark sadece . Bu kadar iyiyken . İstanbul takımları bu kadar berbatken bile durum buysa.cifte kupa alamiyosaniz zaten başarısızsiniz. Şampiyon oldu hak etti ama eze eze de olmadı bence beklenti altında kaldı diğer takımlar kotuyken daha iyisi olmalıydı.
Şuan ki puan farkından bahsetmedim dost puan farkı 20-25 lere çıktı o başarı değil midir siz kötüyseniz bizene :) sana da tamam diyorum o zaman.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Alanya yensin ya sivasin oyunundan.nefrer ediyorum. Alanya göze hitap eden hücum futbolu oynuyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,946
44,319
113
Dostum sampiyonlugunuz icin tbrk ederim bu duyguyu hatirlamaniza sevindim diycem ama muhtemelen sen bu duyguyu daha once yasamamissindir yasinnyetmez diye dusundum.kime 20 puran fark atmis ts suan fenerle puan farki 8 sanirim ve siz hic bi en yakin rakimize 20 puan fark atamadiniz.bu sene sapmiyon olamnizdaki sebep rakiplernizin cok kotu olmasi fener haric hala digerleri kotu fenerde cok gec acildi.ben sahsen biraz karambole sampiyon oldugunuzu dusunuyorum ama bu hic biseyi degistirmez.sampiyinlar liginde basarilar dilerim.