Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kuponu bozdurma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Son 4 kala 17 sayi atmis 4 dkda 5 sayi qqtmazsa ne diyim bende 2.periyod 35.5 ust dedim bu maca :(
Seninkide gelir ini benimki de gelirse KUPON u direk bu kardeşin maçına 1.5 üst oynucam beraber yaşayalım heyecanı

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Ekli dosyayı görüntüle 27611 merhaba arkadaslar sizce kuponu bozdurmalimiyim 4600 tl cekim talebi verdim sitede guncelleme var yarin yaticak dediler bende iptal ettim cekim talebini bu maca oynadim gelirse hepsini cekicem sizce bozdursam mi
Valla bence bozmaya hiç gerek yok kasan güzel gelmezse onu çekersin tabi ne kadar yatırdığını bilmiyorum kardaysan bozma bence bozdurulan kuponlar genelde geliyor yani bende öyle oluyor 1 gol de gelir bence catolica iyi takım atar gibi yine de sen bilirsin

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
21 sayıda kalırsa şurda oturur aglarım valla hep yarımdan gidiyorum

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
793
844
93
Valla bence bozmaya hiç gerek yok kasan güzel gelmezse onu çekersin tabi ne kadar yatırdığını bilmiyorum kardaysan bozma bence bozdurulan kuponlar genelde geliyor yani bende öyle oluyor 1 gol de gelir bence catolica iyi takım atar gibi yine de sen bilirsin
Beklicem ya gelmiosada gelmesin yapcak bise yok

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Yattı amk yavvvv dep 3 sayıydı 22 oldu ev olamadı amk

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Oh be daha zikseler bunlarla oynamam geldi kupon 13-3 ken adamlar 23-23 yaptı aq

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
@gurkan018 bro oran 1.48 e düşmüş bu riske degmez ben girmiyorum bu maça ama senin için takip ediyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...