Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kurban Bayramı Pandemi Destek

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
Daha once hic almismiydin diger alanlar gibi. Bende gecen sene senin gibi 2 basvuru yapmisdim surec hep devam ediyor yaziyor
almadım hiç dostum sürec devam ediyordu bayadır 5 6 aydır yanı yeni gördüm böyle yazdıgını eski telefonum bide kayıtlıymış sms de gelmedi

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
Daha once hic almismiydin diger alanlar gibi. Bende gecen sene senin gibi 2 basvuru yapmisdim surec hep devam ediyor yaziyor
bide ailem benden habersiz alabilir mi ? e devletten bana geçenlerde işsizlikmi birşey parası alacagım diye :D ögrenci belgesini istedi annem benden habersiz cekebilirlermi

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
bide ailem benden habersiz alabilir mi ? e devletten bana geçenlerde işsizlikmi birşey parası alacagım diye :D ögrenci belgesini istedi annem benden habersiz cekebilirlermi
Tabikide cekemezler onu istemesinin amacı evimde öğrenci okutuyorum diye beyan için almıştır senden işsizlik maaşını sen değil annen alacak ben öyle anladım yanlışsa düzelt beni

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
almadım hiç dostum sürec devam ediyordu bayadır 5 6 aydır yanı yeni gördüm böyle yazdıgını eski telefonum bide kayıtlıymış sms de gelmedi
Maalesef alamazsın o zaman çünkü geçen yardımda da daha önce alanlara verdiler

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
Tabikide cekemezler onu istemesinin amacı evimde öğrenci okutuyorum diye beyan için almıştır senden işsizlik maaşını sen değil annen alacak ben öyle anladım yanlışsa düzelt beni
yani ögrenci okutuyorum diye beyan alınca ne oluyor yani bana birşey söylemiyor işte benm haberım yok

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
tam acıklayıp anlatmadı yeni oldu ama bu 1 ay kadar önce

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
aa smdi tarihe baktım da tamda o zamanlara denk geliyor yanı destek parası bana yatmışsa bile cekebilme şansı avrmı ben onu anlayamadım :D

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83