Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet La Casa De Papel: 4. Kısım

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
reis sohbet noldu ya geceleri açılıyordu?

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
İzlemedim.Nasil bir dizi bu ?? Çok meraklısı var

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
2 nisan şakası değil di mi?

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Oha !! 534 sayfa yorum yapılmış Eksisozluk te.Herhalde bizim Kurtlar Vadisi gibi salgın olmuş.Su diziyi bir türlü sevemedim gitti.Kahvelerin önünden geçerken bakıyorum ; millet nefesini tutmuş izliyor , bir yaşlı amca az daha bogulacakti nefesini tutmaktan.Bende mı bir sorun var diye çok düşündüm.Soruyorum ne buluyorsunuz bu dizi de? Ya öyle deme diyorlar derin devletin sırlarını ifşa ediyor diyorlar.Durup düşünüyorum ; vay be herkes görsün, anlasın diye bu tür sırları ortaya yayiyorlar demek.Hımmm... Enteresan... Yani ortada sır falan kalmıyor.Acaba diyorum bu tür dizilerle insanlara subliminal mesajlar verilerek toplum yönlendiriliyor mu? Hani aksiyon desen Orta sınıf bir Amerikan dizisiyle bile boy olcusemez.Daha önceden Deliyurek vs benzeri diziler de böyle hastalık olmuştu.Hicbirine bakmadım.Enteresan olansey ;siyasi görüşleri taban tabana zıt olan kimseler aynı heyecanla izliyor.Kendi payına birşeyler mi cikariyorlar ? Neyse bunu da izlemeye eğim.Cunku herkesin izlediği , yaptığı , yediği ,içtiği birşey varsa kendi adıma hep arka planda bir alicengizlik arıyorum.Neyse iş başka tarafa gitmeden keseyim.İyi seyirler:cool::cool::cool:

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Ayrıca bu Netflix nedir abi ?? Dizi olsun film veya belgesel olsun yüzde 80 erotizm, korku, vahşet ,eşcinsellik.Bu hangi ülkenin ürünü ? Millet ayda 50 papele kıyıp abone oluyor

Bisesvar20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,671
656
113
Oha !! 534 sayfa yorum yapılmış Eksisozluk te.Herhalde bizim Kurtlar Vadisi gibi salgın olmuş.Su diziyi bir türlü sevemedim gitti.Kahvelerin önünden geçerken bakıyorum ; millet nefesini tutmuş izliyor , bir yaşlı amca az daha bogulacakti nefesini tutmaktan.Bende mı bir sorun var diye çok düşündüm.Soruyorum ne buluyorsunuz bu dizi de? Ya öyle deme diyorlar derin devletin sırlarını ifşa ediyor diyorlar.Durup düşünüyorum ; vay be herkes görsün, anlasın diye bu tür sırları ortaya yayiyorlar demek.Hımmm... Enteresan... Yani ortada sır falan kalmıyor.Acaba diyorum bu tür dizilerle insanlara subliminal mesajlar verilerek toplum yönlendiriliyor mu? Hani aksiyon desen Orta sınıf bir Amerikan dizisiyle bile boy olcusemez.Daha önceden Deliyurek vs benzeri diziler de böyle hastalık olmuştu.Hicbirine bakmadım.Enteresan olansey ;siyasi görüşleri taban tabana zıt olan kimseler aynı heyecanla izliyor.Kendi payına birşeyler mi cikariyorlar ? Neyse bunu da izlemeye eğim.Cunku herkesin izlediği , yaptığı , yediği ,içtiği birşey varsa kendi adıma hep arka planda bir alicengizlik arıyorum.Neyse iş başka tarafa gitmeden keseyim.İyi seyirler:cool::cool::cool:
Açık kahve nerdeyse bi okey atalim :D

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Herkezin görüşü kendine. şimdi ne soylesek sana anlamazsın veya bır sey soylersın. ıllah cıktı cıkcak ızleyelım dıye bırseyde yok evdeyız ne yapalım? mesela ben bu dizinin 3'cü sezonunu 1hafta önce izledim.bak aradan ne kadar zaman gecmıste 3'cü sezonu izlemisim.. ama şuan evdeyim ne yapayım ister istemez evdeyken merak ediyor insan.

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Ayrıca bu Netflix nedir abi ?? Dizi olsun film veya belgesel olsun yüzde 80 erotizm, korku, vahşet ,eşcinsellik.Bu hangi ülkenin ürünü ? Millet ayda 50 papele kıyıp abone oluyor
Sen kulaktan dolma laf soyluyorsun
Dizi olsun film veya belgesel olsun yüzde 80 erotizm, bu platform oyle ise bütün herkez erotizm izliyor.

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
Baktimda daha çıkmamış 11 gibi yuklerler