Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet La Casa De Papel: 4. Kısım

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
hayır 10 da yayınlanacak resmi açıklaması yapıldı 10:00 da diye ve ayrıca @szunbye insanlar görmek istediğini görürmüş derler , 50 lira para vermek beni yıpratmıyor , izlemek istediğim korku , komedi filmlerin hepsi burada mevcut , kıytırık aşk dolu türk dizileri izlemektense yabancıların yaptığı dizileri izlemek daha çok hoşuma gidiyor 1 türk dizi 2 saat gösterim sağlarken , netflixte izlediğim diziler 50 dakika 55 dakika aralıklarında oluyor buda vakit öldürmemi engelliyor ve daha çok tatmin ediyor , ha sen erotizm arıyorsan ki yaptığın yorumdan bunu çıkartmak çok zor olmamalı tabii ki erotizm'de var örnek vermek gerekirse 1 kadın 1 erkek , kavak yelleri , aşk-ı memnu , ezel.. gibi , ha platform gereği daha açık sahneler var ama rahatsız edici düzeyde rastlamadım. belkide pek aramadığım içindir tavsiye ederim netflix güzel bir platform .

Matasah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
851
281
63
hayır 10 da yayınlanacak resmi açıklaması yapıldı 10:00 da diye ve ayrıca @szunbye insanlar görmek istediğini görürmüş derler , 50 lira para vermek beni yıpratmıyor , izlemek istediğim korku , komedi filmlerin hepsi burada mevcut , kıytırık aşk dolu türk dizileri izlemektense yabancıların yaptığı dizileri izlemek daha çok hoşuma gidiyor 1 türk dizi 2 saat gösterim sağlarken , netflixte izlediğim diziler 50 dakika 55 dakika aralıklarında oluyor buda vakit öldürmemi engelliyor ve daha çok tatmin ediyor , ha sen erotizm arıyorsan ki yaptığın yorumdan bunu çıkartmak çok zor olmamalı tabii ki erotizm'de var örnek vermek gerekirse 1 kadın 1 erkek , kavak yelleri , aşk-ı memnu , ezel.. gibi , ha platform gereği daha açık sahneler var ama rahatsız edici düzeyde rastlamadım. belkide pek aramadığım içindir tavsiye ederim netflix güzel bir platform .
Ne kapak etmis ulaaa :D:D

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
netflix çöktü dizi çıkar çıkmaz :D

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Tebrikler !..1 aylık Netflix aboneliği kazandınız..
Herkes aynı tepkiyi vermiş, aynen Kurtlar Vadisi zamanında yaptığım kamuoyu gözlemlerime aldığım tepki ve tavırların benzeri.Kardesim , öncelikle Netflix denen platformun kim tarafından , hangi amaçla oluşturulup yönetildiğini araştırmak lazım.Komplo , kıyamet teorisyeni değilim ama bu issin altından pis kokular geldiğini düşünüyorum.Herseyin herşeyle mutlaka bir bağıntısı var.Dunya ve hayat sandığımız kadar basit degil.Sakin olun şampiyonlar !..

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Gençler alınmaya gerek yok.Kimseyi şahsi olarak itham etmedim.Ben de bu ülkede yaşıyorum ve bu toplumun bir ferdiyim ama birtakim gözlemlerimi paylaşarak endişelerini dile getirdim, hepsi bu..

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,029
63,972
113
Beğendiğiniz Rol Karekter Hangisi Arkadaşlar ?

Benim beğendiğm rol karekter : TOKYO

SEVEN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,934
2,171
113
Arkadaşlar hayatımda izlemedim ne anlatıyor ?

alex5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
424
63
Bu diziyi izlemeyende ne bileyim niye yaşıyorsunuz abi muhteşem efsane bir dizi ne ararsan var

Yalabik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,443
729
113
Dizinin yeni sezonu çıktıda izlemek için internet yok :(

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
evettt . dun basladım ve aralıksız 10 saat de bitirdim ... değerlendirmem 6,6/10 dır ...

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Nairobi nin mevlidi var arkadaşlar 2 gün sonra haberiniz olsun :D