Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Lağım Sineklerine Çözüm?

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,449
113
Benim evide hamam böceği bastı aminyum saolsun belediye seçimlerde boy gösteriyor allahtan günde 10 kadar benim kedi bayiltiyor bende yerden topluyorum pek sever kerata en son uçan tekme atarken denk geldim hamam bocegine

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,154
43,664
113
Beyler selamlar,

Bu aw lağım sinekleri odamı sardı. Evin her köşesinde sineklik var ama bunlar bitmiyor, ben öldürdükçe çoğalıyolar anlamadım. Sineğin lağım sineği olduğunu google'dan öğrendim. Tipi tam olarak şöyle;

Ekli dosyayı görüntüle 577762

Bunu nasıl yok edebilirim komple, dün gece uyumaya çalışırken telefondan reels izleyeyim dedim aynı anda 3 tanesi telefonuma konunca sinir krizi geçirdim o derece.
Evi gayet temiz tutuyorum, mutfak ve banyo da temiz ama bu aw sinekleri bitmiyor. Ne yapmam lazım evi komple ilaçlatmak mı lazım anlamadım.
Yenur Omega5

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Benim evide hamam böceği bastı aminyum saolsun belediye seçimlerde boy gösteriyor allahtan günde 10 kadar benim kedi bayiltiyor bende yerden topluyorum pek sever kerata en son uçan tekme atarken denk geldim hamam bocegine
Evde hamamböceği görsem o ev artık benim olmaz

zaferello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
446
113
43
Bunu bilmem de bu avradını siktiğimin sivrisinegini bulursam anasını sikicem mahvetti bu gece beni

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,449
113
Yav bosverin böceği bu reisbet sağlam mı bilen var mi

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,518
4,108
113
Beyler selamlar,

Bu aw lağım sinekleri odamı sardı. Evin her köşesinde sineklik var ama bunlar bitmiyor, ben öldürdükçe çoğalıyolar anlamadım. Sineğin lağım sineği olduğunu google'dan öğrendim. Tipi tam olarak şöyle;

Bunu nasıl yok edebilirim komple, dün gece uyumaya çalışırken telefondan reels izleyeyim dedim aynı anda 3 tanesi telefonuma konunca sinir krizi geçirdim o derece.
Evi gayet temiz tutuyorum, mutfak ve banyo da temiz ama bu aw sinekleri bitmiyor. Ne yapmam lazım evi komple ilaçlatmak mı lazım anlamadım.
Bu dostumuzdan yardım alırsan sineklerden kurtulursun

Ekli dosyalar

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,879
6,017
113
Bunu bilmem de bu avradını siktiğimin sivrisinegini bulursam anasını sikicem mahvetti bu gece beni
Şundan al gece yatmadan yarım saat önce fişe tak sabaha kadar takılı kalsın ama takılı oldugu odada cam açık kalsın sivrisineklerin evden çıkması için dedigimi yap 1 tane sivrisinek ısırırsa seni parani ben iade edicem a101 şok gibi marketlerde varScreenshot_2024-07-19-09-41-39-401_com.android.chrome.jpg

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,819
10,420
113
Şundan al gece yatmadan yarım saat önce fişe tak sabaha kadar takılı kalsın ama takılı oldugu odada cam açık kalsın sivrisineklerin evden çıkması için dedigimi yap 1 tane sivrisinek ısırırsa seni parani ben iade edicem a101 şok gibi marketlerde varEkli dosyayı görüntüle 577846
Evet ise yariyor aldım eve 1 aydır kullaniyom kelebek bile girmiyor eve 🤣

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,363
1,367
113
Aynı sorunu yaşadım çözüldü 1 tuvalet havalandirmasini ilacla 2 pencere balkon veya evin içinde bitki varsa çiçek vs ilaçla 3 o sinekler paketi açılmış makarnanin içinde türüye biliyolar onlarida kontrol et teker teker bu kadar

hsnrncbr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
114
43
Knk türk kahvesi çözümü birtane çay tabağına veya herhangi birşeye koy onu yak böyle talaş gibi için için yanar o onun Dumanı sinekleri böcekleri kovar

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
sineklik var ev yüksekte rüzgarlı çok sorun olmuyor ama bu belediye zıkım daha bir kere ilaçlama yapmadı bizim burada şehir merkezindekiler sinekten kırılıyor seçim daha yeni bitmiş çalışsanıza biraz normalde ilk iki yıl göstermelik çalışır yeni gelen belediye son iki yıl yatar bizimkiler gelir gelmez yatışa geçti :)

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Şundan al gece yatmadan yarım saat önce fişe tak sabaha kadar takılı kalsın ama takılı oldugu odada cam açık kalsın sivrisineklerin evden çıkması için dedigimi yap 1 tane sivrisinek ısırırsa seni parani ben iade edicem a101 şok gibi marketlerde varEkli dosyayı görüntüle 577846
Bunun detan marka olanını aldım evde hiç sivrisinek yok sadece lağım sineği var 🪰

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Beyler selamlar,

Kumardan hayatlarımız boka döndüğü için lağım sinekleri basmaya başladı .

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,661
2,572
113
Bundan al 240 whatı yedimi slotta maaşını kaybeden adam gibi olur 😁

Ekli dosyalar