Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Laligabetting 15 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkan28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
22
18
Yarim saattir bekliyorum yok canli destek

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,906
24,155
113
beyler baglanmıyor bağlanabilen biri isteyebilir mi?

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
616
379
63
çekim talebi veremiyorum. canlının cevap vermesini bekliyorum. bilgilendireceğim

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
616
379
63
canlı destek beni kanser etti. 600 tl çekim vermek istedim payfix ile. bana mail adresi verdiler lendi payfiximin bilmem neyini mail atmamı istediler. sonra banka havalesi ile çekim verdim. bakalım sonuc ne olacak. beklemedeyim

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
616
379
63
beklemeye alındı bakalım çekim. ama canlı destek hayatımda bu kadar saçma sapan uzun süre beklediğim olmadı

Ekli dosyalar

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,687
1,396
113
beklemeye alındı bakalım çekim. ama canlı destek hayatımda bu kadar saçma sapan uzun süre beklediğim olmadı
senin payfix geçmişinle ne işleri var Allah aşkına ödeyeceksen öde yok selfie kimlik yok onu bbunu gönder ödemiceksen ekleme ekliyosan adam gibi koşulsuz yormadan öde degilmi :D

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
616
379
63
senin payfix geçmişinle ne işleri var Allah aşkına ödeyeceksen öde yok selfie kimlik yok onu bbunu gönder ödemiceksen ekleme ekliyosan adam gibi koşulsuz yormadan öde degilmi :D
inşallah öderler ilaç gibi gelir. dün 700 tl kaybetmiştim. en azından dunki zararım çıkar

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
800 TL çekim verildi..

edinson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
397
184
43
Arkadaşlar ben watsaptan aldımbyogunluk sebebiyle geç veriyorlar cevabı

Gençağa

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
O kadar süre bekleyip canlıya bağlanabilen arkadaşları sitenin tebrik etmesi ve 2 katı ekleme yapması gerekli bence....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...