Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Latin Amerika'ya Taşınacağım

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,595
844
113
Selamünaleyküm beyler yakında Latin amerikaya tasinacagim ve orada ana dil ispanyolca aranızda ispanyolca bilen varmi yada bana dili öğrenmek konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa lütfen bilgilerini paylaşabilir mi?

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,062
6,164
113
Selamünaleyküm beyler yakında Latin amerikaya tasinacagim ve orada ana dil ispanyolca aranızda ispanyolca bilen varmi yada bana dili öğrenmek konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa lütfen bilgilerini paylaşabilir mi?
Dostum forumun yarısı Türkçeyi zor konuşuyor ama çıkar belki biri hakkında hayırlısı olsun 😄

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,051
113
Sakar sakir

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
Dağıtım için mesela yani
Dost ben bugüne kadar hiç bir kazanandan dağıtım beklemedim 20k aldıysam 30.40 katı gitmiştir zaten son 1k ile betpipo da geri döndüm kaybedince kimse yüzümüze bakmıyor dağıtım yapmam için niye baskı kuruyor herkes sevincimizi de paylasmayak mi

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,331
3,132
113
Ben başlangıç seviyesinde konuşabiliyorum, ogrenilebilecek en kolay dillerden biri, kelimelerin çoğu yazıldığı gibi okunuyor. Birkaç harfin telaffuzuna dikkat etmek gerek.

Örnek: j(h)

H harfi ise okunmuyor. İnternette bir dolu online ogrenebilecegin site var, bir yerden basla.

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,051
113
Dost ben bugüne kadar hiç bir kazanandan dağıtım beklemedim 20k aldıysam 30.40 katı gitmiştir zaten son 1k ile betpipo da geri döndüm kaybedince kimse yüzümüze bakmıyor dağıtım yapmam için niye baskı kuruyor herkes sevincimizi de paylasmayak mi
Mesela yani bizde.makarasina diyoruz

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,655
2,643
113
Latin Amerika'ya taşınıyorsan, dilin matematik hesabını yapmış olman gerekiyor.

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,595
844
113
Ben başlangıç seviyesinde konuşabiliyorum, ogrenilebilecek en kolay dillerden biri, kelimelerin çoğu yazıldığı gibi okunuyor. Birkaç harfin telaffuzuna dikkat etmek gerek.

Örnek: j(h)

H harfi ise okunmuyor. İnternette bir dolu online ogrenebilecegin site var, bir yerden basla.
Knk önümde 6 7 ay gbi bir süre var aslında ve orda arkadaşım ile kalacağım 11 yıldır orda kendisi

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,051
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye