Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Latin Amerika'ya Taşınacağım

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,051
113
İnsanlık öldü dün vefat etti

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,051
113
Essselaaaaaaaa

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
800
113
Forumda buna dikkate alacaklarını sanmıyorum ama en azından oraya gidince öğrenebilirsin mesela ben İspanyolca biliyorum ama hızlı ve akıcı konuştukları için bazen ben bile anlamıyorum ne dediklerini

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,331
3,132
113
Knk sen kursa falan mı gttin yoksa youtube set vs kendi çaban ile mi
Hayır ben ortaokul/lise/üniversite'de az bir şeyler okulda öğrendim ama dediğim gibi sadece başlangıç seviyesinde biliyorum. C2 İngilizcem, İspanyolca anca A2'dir.

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,484
1,140
113
Latin Amerikadakiler oradan kaçmak istiyor bizim eleman Latin Amerika’ya gitmek istiyor bir de kalıcı :)

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
800
113
Benim anlamadığım oralar Türkiye'den bile beter neden orayabl gitmek istiyorsun anlamış değilim

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
360
63
Dost ben bugüne kadar hiç bir kazanandan dağıtım beklemedim 20k aldıysam 30.40 katı gitmiştir zaten son 1k ile betpipo da geri döndüm kaybedince kimse yüzümüze bakmıyor dağıtım yapmam için niye baskı kuruyor herkes sevincimizi de paylasmayak mi
Kesinlikle katılıyorum.vakti zamanında çok paralar dağıttım başka forumda.forumda paylaşıma bişey yazınca akbaba gibi hemen ususuyolardi.vay kral vay baba vay bilmem ne. Velhasıl diyeceğim ne para dağıt nede dagitimlara katil.kendi yağında kavrul

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
288
143
43
Selamünaleyküm beyler yakında Latin amerikaya tasinacagim ve orada ana dil ispanyolca aranızda ispanyolca bilen varmi yada bana dili öğrenmek konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa lütfen bilgilerini paylaşabilir mi?
Çok az konuşuyorum ama anlayabiliyorum. Öğrenmenin en iyi yolu ordan bi kız ayarla onla konuşmaya başla. Diğer türlü teferruata giriosun çok karmaşık geliyor.

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,595
844
113
Forumda buna dikkate alacaklarını sanmıyorum ama en azından oraya gidince öğrenebilirsin mesela ben İspanyolca biliyorum ama hızlı ve akıcı konuştukları için bazen ben bile anlamıyorum ne dediklerini
[/QUOT
Aynen çok hızlı konusuylar bazen insan anlamıyor ne diyorlar

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,698
1,403
113
Dost are you cola? are you disco? ile başlar ¿vamos a la discoteca? İle bitirirsin bence. Mecbur kalacaksin ve yapmak zorunda kalınca öyle veya böyle bir şekilde iletişim kurarak zamanla ogrenecegini düşünüyorum