Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Latin Amerika'ya Taşınacağım

exaaaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
596
193
43
dayi latin amerikada ne isin var vururlar ikinci gun

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Knk benim arkadaşım var 11 yıldır orada onunla yaşayıp onunla calisacagim ve daha az tehlikeli olan panama city de yaşayacağım
adamın kulağından telefonu çalarlar dikkatli ol yine bıçaklı gaspçı çok oralarda kaçak işçi fazla neresinde kalacağına göre de değişir elbet güvenlik durumu her yeri güvenli değil diye biliyorum arkadaşım kalmıştı

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,391
571
113
Hangi ülkeye gidiyorsun? Benim hanım kolombiyalı. Iyi kötü ispanyolcam var.

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,391
571
113
Karayiplerdeki kültür çok farklı. Guney amerikaya gitsen pek sorun yaşamazdın ama panamada uyum süreci biraz uzun sürebilir. Eger bulabilirsen "sueña" diye dvdli bir kitap seti var. Eski bir kitap olduğu için bulman zor özellikle turkiyede. Dvdli halini bulabilirsen onu al baya yardımcı olur. Bol sans

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,595
844
113
Karayiplerdeki kültür çok farklı. Guney amerikaya gitsen pek sorun yaşamazdın ama panamada uyum süreci biraz uzun sürebilir. Eger bulabilirsen "sueña" diye dvdli bir kitap seti var. Eski bir kitap olduğu için bulman zor özellikle turkiyede. Dvdli halini bulabilirsen onu al baya yardımcı olur. Bol sans
Başka önerin var mı dost

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
10-11 yıldır latin amerika ülkelerinde yaşayan arkadaşlarla whatsapp grubundayım. Bu zamana kadar öğrendiğim sadece bir kaç kelime. nerdeyse her ülkenin ispanyolcası bile farklı sanırım aksan farkı. Zorluğu geçtim bazen dilin bile dönmüyor :D

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,595
844
113
10-11 yıldır latin amerika ülkelerinde yaşayan arkadaşlarla whatsapp grubundayım. Bu zamana kadar öğrendiğim sadece bir kaç kelime. nerdeyse her ülkenin ispanyolcası bile farklı sanırım aksan farkı. Zorluğu geçtim bazen dilin bile dönmüyor :D
O derece mi diyorsun dost

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
561
113
Selamünaleyküm beyler yakında Latin amerikaya tasinacagim ve orada ana dil ispanyolca aranızda ispanyolca bilen varmi yada bana dili öğrenmek konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa lütfen bilgilerini paylaşabilir mi?
Dostum harbiden gitme planin varsa, internetten dil ogrenmeyle olmaz bu işler, senin için güzel bi fırsat bu ve yarım yamalak yapma herkese nasip olmaz, biyerden para çöz dil kursuna git, çok uzun bi süreç değil ve ödev falan da veriyorlar beynine güzel giriyor yani. İspanyolca çok kolay bi dil emin olabilirsin günlük hayattan sohbet edebiliyorum bende 4-5 sene önce ilgim vardı.

Eğer gideceksen oralara, gurbette elin kolun bağlanır dilin yoksa. Sokakta çıplak gezmek gibi bişey. Dil kursuna git gerekirse borc bul git knk

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,655
2,643
113
Selamünaleyküm beyler yakında Latin amerikaya tasinacagim ve orada ana dil ispanyolca aranızda ispanyolca bilen varmi yada bana dili öğrenmek konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa lütfen bilgilerini paylaşabilir mi?
Latin Amerikada hangi ülke?

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,418
4,166
113
Imkanin varsa guatemalada 1 ay ispanyolca egitimi veriyorlar ucuza. Her seyi anlayacak seviyeye gelirsin. Gunluk islerini halledebilecek kadar da konusursun. Bi bak derim