Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Lavivabet 10 TL Yatırımsız Çevrimli

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Islak imza işine harbiden takıldım yalnız. E devletten alınana kıyasla bir farkı olmadığından emin değilseniz kerizlik edip göndermeyin. Burada garip dolandırılma başlıkları görmek istemiyorum. :D

hkanli82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
242
30
28
Güvenlik birimimiz tarafından sizden talep edilen belgeler şu şekildedir:
-Kimlik ön ve arka fotoğrafınız
Adres belge onayı için aşağıdakilerden herhangi birini göndermeniz yeterlidir ;
-Son 3 aya ait kredi kartı ekstreniz
-Adınıza kayıtlı herhangi bir fatura
-İkamet ettiğiniz yere bağlı muhtarlıktan alınmış ıslak imza ve mühür içeren bir ikametgah belgesi

Not: Belgeler son 3 aya ait bir tarih içermelidir aksi takdirde kabul edilmeyecektir. Tüm belgeler renkli, orjinalinden fotoğraflanmış ve 4 köşesi açık, net okunur şekilde site hesabınıza yüklenmelidir.

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
Gotu yiyen uzerime şirket kurar 2 milyon borç var zaten
Kimlik yolladım banka kartı hesap hareketi yolladım 72 saat de onaylanıyormus 1-6 saat da gönderim yapacakmis
Sponsor sitesini bulup rezil etmek farz oldu

manzak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,011
265
83
Gotu yiyen uzerime şirket kurar 2 milyon borç var zaten
Kimlik yolladım banka kartı hesap hareketi yolladım 72 saat de onaylanıyormus 1-6 saat da gönderim yapacakmis
Sponsor sitesini bulup rezil etmek farz oldu
Götü yiyen kursun da, yağlı boşaltım organını bi kessinler.. ;)

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,554
249
63
Ne adamlarsınız ya adam üstüme sirket kursunlar diye umut ediyor amacı belli borcu şirkete postalayacak

kantom55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
572
20
18
Arkadaşlar çevrimi tamamladım 3 gün oldu evrakları yollayalı hesabım onaylanmadı daha.Oyalıyolar gibi.Hesabım onaylanır ve çekersem burdan yazarım.laviva 2.png laviva 3.png laviva 4.png

Doncaster

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,135
10,012
113
Merhabalar arkadaşlar forumda yeni sayılırım bu siteyle zamanınızı harcamayın boş yere belge istiyor ben gönderdim 72 saat dediler onay süresini doldu sürem hâla onay bekliyor yazısı var şikayetimi şikayetvar.com da dile getirdim.

Ekli dosyalar

Doncaster

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,135
10,012
113
En son canlı desteğe bağlandığımda yatırım yapıp talep verseydiniz 15 dk da hesabınızda olurdu gibisinden bişeyler söyledi bende şikayetvar.com'da kendinizi görebilirsiniz zaten yeterince şikayet mevcut yazdım engelledi yine umarım yatırırlar.

sevketd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
480
55
28
Evraklar onaylandı 20 TL yatırım istiyor. Bende dedim ki tür durumlarda adettendir.

genco19033

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
601
73
28
Beyler sakin ola sakin bu sshtekar dolwndirici siteye ne uye nede yatirim yapmayin size bedava 100 tl.veriuorux deseler bile asla ama asla ugrssmayin bu siteyle belge onaylandi kac saat bekledim onaylandi sonra cekim vericem demezlermi birde 20 tl yatirim die 20tl yi gectim sonra 13 kez ip.eslesmesi var hesabinizdan bakiyeni silindi dedi birdaha oynamassiniz dedi hesabimi.kapattilar ugrasmayin bosuna sahtekar bu site

Doncaster

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,135
10,012
113
Şikayetvar.com okuyorum yaklaşık 45 kişiden falan teşekkür mesajı almışlar sözde yatırımışlar paralarını falan da son 2 3 şikayete ne cevap yazan ne bişey onay bekleniyor diyo hâla bakalım benim başıma ne gelcek..

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,281
291
83
ben çeviriddim belge istiyolar

Doncaster

Tanınmış üye