Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Lejyonerbet 50₺ Deneme Bonusu Yatırımsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apo13500

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
154
310
63
ÜYE OL - https://www.lejyonerbet102.com

1️⃣ - Lejyonerbet Telegram kanalına abone olunuz: https://t.me/lejyonerbet

2️⃣ - Lejyonerbet hesabınıza giriş yaparak kişisel bilgilerinizi doğrulayınız.
💡 Nasıl yaparım?

- Lejyonerbet hesabınıza giriş yapınız.
- Sağ üst köşede bulunan sembole tıklayınız.
- Açılan ekranı aşağı doğru kaydırıp "Kişisel Bilgiler" kısmına tıklayınız.
- Kullanıcı adı, adres bilgileri, telefon numarası, ad soyad, TC kimlik numarası, cinsiyet ve doğum günü verilerinizi yazınız.

Herhangi bir belge yüklemenize gerek yoktur.

- "Değişiklikleri Kaydet" butonuna tıklayınız.

3️⃣ - İşlemleri doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamlamanız halinde deneme bonusunuz 1 saat içinde hesabınıza tanımlanacaktır. Bol şans dileriz!

Spor icin oran sarti yoktur--1000 YAP 100 ÇEK

Form-- https://shoort.us/lejyoner-db

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,513
4,587
113
Aynen dost hersey pahalı zaten kurtarmıyor 100 lira için
Hani 250 yap 100 çek 500 yap 100 çek anlarımda 1000 tl nedir ya kolay bir şey olsa insanlar kendi paralarıyla yaparlar zaten günde 500 ü aşkın maç oluyor 2 maçı yeri geliyor bulamıyoruz

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Merhabalar, cashwin müşteri temsilcisi göksu ben 🙋🏼‍♂️🙋🏼‍♀️
bugüne özel, kullanıcı adınızı ilettiğiniz takdirde hesabınıza 100 TL hediye deneme bonu s aktaracağım 🍀

-500'TL ye ulaştığınız takdirde yatırım şartı olmadan 5 dakikada çekim yapabilirsiniz. 💸
Üye olup kullanıcı adınız ve ilgili olduğunuz alanı iletmeniz yeterlidir

Uyeligi olamayan yazsin bana

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Hani 250 yap 100 çek 500 yap 100 çek anlarımda 1000 tl nedir ya kolay bir şey olsa insanlar kendi paralarıyla yaparlar zaten günde 500 ü aşkın maç oluyor 2 maçı yeri geliyor bulamıyoruz
Aynen dost onlarda biliyor zor olduğunu siteler amaçları bilgilerimizi aliıp numaramız sms atmak sahte avukat diye cezasiniz var diye 10 ver bari bonus 100 tl yaparlim çekelim o zaman

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,513
4,587
113
Aynen dost onlarda biliyor zor olduğunu siteler amaçları bilgilerimizi aliıp numaramız sms atmak sahte avukat diye cezasiniz var diye 10 ver bari bonus 100 tl yaparlim çekelim o zaman
Hiç üye olmaya gerek yok bazı siteler bunun gibiler 1 2 ay sonra müşteri çekmek için her yolu yapıyorlar şartlar şuan iyi değil

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Hiç üye olmaya gerek yok bazı siteler bunun gibiler 1 2 ay sonra müşteri çekmek için her yolu yapıyorlar şartlar şuan iyi değil
Aynen dost ben artık böyle bonusları hiç bir zaman almam artık 2 gün 3 gün sonra arama yaparlar davet icin o zaman uygun olursa alırız

Ekrem38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
941
308
63
bugüne özel, kullanıcı adınızı ilettiğiniz takdirde hesabınıza 100 TL hediye deneme bonu s aktaracağım 🍀

-500'TL ye ulaştığınız takdirde yatırım şartı olmadan 5 dakikada çekim yapabilirsiniz. 💸

Ben uye deilim kral

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113

kral benim yok

Onurebru42

Yeni üye
Yeni Üye
9
0
1

Bende üye degilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...